BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/peAkxxe24BX3vUZM7HdFuQ==.pdf

@zorangutan
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/peAkxxe24BX3vUZM7HdFuQ==.pdf

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju/prodaju predmetnih dionica.


da, zanimljivo da za belje nije izašao nikakav info o aktivaciji jamstava…

Pogledaj ponovo

evo i belja na akciji, transakcije će ići nešto ispod 4 kn….što rade paničari bez pameti
bar će se moći turbo jeftino kupiti, cijena skoro kao VDKT koji je u stečaju! ova ZSE je fenomen

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

majstor pokupi 46000! Komada. il problema.
Ad bar se nešta kreće,krenuo gazda po 1 kunu pa vidimo došo do milijardi.
Svaki početak je…

kupio belje po 2,47 kn, što je niža cijena od one po kojoj se danas trži VDKT (3,0 – 3,6 kuna) koji je u stečaju
ulagači na ovoj burzi su pravi fenomen 🙂

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Dakle, ljudi!

Niti u najboljim snovima nisam sanjao da ću Belje kupiti i značajnim količinama po 2,47.

Genijalno!

Sada mi je prosjek čisto pristojan.

Ako Belje ode u stečaj jer se vjerovnici nisu dogovorili, ja gubim.
Ako se ipak dogovore uz povlačenje jamstava i kompanija preživi, čak i uz razvodnjavanje vlasničke strukture, čini mi se da bi ovo mogao biti vrhunski dan za pamčenje.

Moj novac, moj rizik!

La vita e bella!

na gledalici zabe uopće nemam niti bida niti aska

Kupio i ja,da se pridruzim.moze i na 1 kn sto se mene tice,ali ovo spada u rijetke prilike shoppinga..ocekujem lijepu zaradu

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Dakle, ljudi!

Niti u najboljim snovima nisam sanjao da ću Belje kupiti i značajnim količinama po 2,47.

Genijalno!

Sada mi je prosjek čisto pristojan.

Ako Belje ode u stečaj jer se vjerovnici nisu dogovorili, ja gubim.
Ako se ipak dogovore uz povlačenje jamstava i kompanija preživi, čak i uz razvodnjavanje vlasničke strukture, čini mi se da bi ovo mogao biti vrhunski dan za pamčenje.

Moj novac, moj rizik!

Da se nisu ona dvojica (jedan sa 20.000 komada, jedan sa 13.000 komada) takmičila koji će prodati jeftinije, protrgovalo bi se sve bez problema po 4-5 kuna
Ja sam isto danas kupio jer ovo je suludo jeftino, van svake ekonomske logike. Ovi što su prodali danas možda im je bio margin u pitanju ili nešto slično jer nitko pri zdravoj pameti ne bi tako nešto napravio.

Ignore: KressoM, delux

Moram priznati ovo mi je prvo uspješno sudjelovanje u trgovini u režimu dražbe.
Pokušao sam ljetos na jednoj turističkoj dionici (ne znam više je li to bio SUNH ili HZLA), ali je krenulo nabildavanje cijene pa u tome više nisam htio sudjelovati.
Ali sam sada savladao tehniku i zapravo nije teško pratiti razinu cijene u kojoj sigurno ulaziš u blok transakciju.
Samo moraš stalno biti spreman mjenjati parametre naloga: cijenu i količinu.

Uglavnom, SUPER!

Da Belje na 2,47.
Ha-ha.
To je manja cijena od jedne kraševe Tortice. 🙂

La vita e bella!

Bit će BELJA i po cijeni Čunge-lunge izgleda, daj što daš dok se još može išta i prodati….

New Report

Close