BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nema govora u belje se ulaže tako da se sve praši potencijal je veliki jedina kvaka je u financijskim izveštajima osobno mislim da ovaj sada koji dolazi će odrediti trend za cijelu godinu ako bude dobar idemo cijelu godinu gore a ako nedaj bože nebude lagana stagnacija sa laganim rastom kroz godinu zato zapalimo koju svijeću za one koji ga sastavljaju

SAM PROTIV SVIH

ma kod belja nema problema za vrijeme proljetne korekcije belje stoji cvrsto na nogama[smiley2]

ne mari za male stvari i ostat ce male

Za ovu dionicu je bolje da se ne hvali, jer izgleda da se sramežlivo diže [smiley2]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

Ne razumijem kako to da belje još uvijek nema svoju internet stranicu!!? Kaj su dizajneri stranica postali tako skupi il..??

[img][/img]

S obzirom na vrlo mali broj dionica na prodaji, možda ljudi čekaju 1Q?
Da li sam u pravu?


Ne razumijem kako to da belje još uvijek nema svoju internet stranicu!!? Kaj su dizajneri stranica postali tako skupi il..??

piše da su u izradi, a i skupi su danas [smiley1]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

To pise vec godinu i pol,ali vazno je da oni investiraju u proizvodnju[smiley1]


To pise vec godinu i pol,ali vazno je da oni investiraju u proizvodnju[smiley1]

sve je važno, ali proizvodi Belja i bez stranice su pozati, a preko Konzuma su i dostupni sve večoj populaciji…

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

jel tko vidio kako se pojačava kupnja? jel su to dobre vijesti već došle ili u očekivanju , počelo je dokup Belja?

Kod njih je sve u izradi, cijelo vrijeme 😉

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


S obzirom na vrlo mali broj dionica na prodaji, možda ljudi čekaju 1Q? Da li sam u pravu?

Neznam jesi li u pravu al znam da će požaliti svi koji su prodali ovu dionicu.1Q bi trebao biti znatno bolji od prošlogodišnjeg što bi trebalo dati vjetar u leđa ovoj dionici da lijepo kontinuirano raste cijelu godinu kao što su to sve agrokorove dionice u prošlosti radile!

Novac je kisik burze!

Belje bi po meni trebalo potegnuti barem do 350kn pred izlazak kvartalnog izvješća,ako ne bude,onda netko ima informacije da su u problemima,što javnost naravno nezna.Kakvi sve “purani lete” na našoj burzi,Belje bi trebalo biti na 400kn.Treba biti strpljiv i vidjeti što kvartalno donosi pa ćemo onda donositi zaključke.U roku 7 dana ćemo puno više znati!

Novac je kisik burze!

New Report

Close