BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da je razlog promjena revizora. Todo je izvlacio iz svih kompanija novce.

u svakom slučaju neće biti dosadno kad se konačno krene trgovati

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica


EBITDA 111 milijuna plus

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/0d8ivUhb9ZY2wWS2wiZE0Q==.pdf

nevjerojatno!?? :-)))

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Uz projekciju ovakve EBITDE biti ce duplo veca nego 2016. Ali uz dugove i ako haircut bude 50 % biti ce vrijednost od 8 kn po dionici prilicno fer. Dalje cemo vidjeti 🙂
Za haircut cemo isto vidjeti. Pogotovo kada se ustanovi koliko dugujemo americkim fondovima i njihovim penzićima 🙂

Status Quo: Roll Over Lay Down


Uz projekciju ovakve EBITDE biti ce duplo veca nego 2016. Ali uz dugove i ako haircut bude 50 % biti ce vrijednost od 8 kn po dionici prilicno fer. Dalje cemo vidjeti 🙂
Za haircut cemo isto vidjeti. Pogotovo kada se ustanovi koliko dugujemo americkim fondovima i njihovim penzićima 🙂

E Renči moja, na temelju previše “bumo vidjeli” pretpostavki si došla do “fer” cijene dionice.

Tržište ionako nebude slušalo niti tebe niti mene.

La vita e bella!

Bas tako. Ali drago mi je da smo fer vrijednost sa 0 kn pomaknuli na 8 kn.
Ocekujem nakon deblokade da bi mogla preko 20 kn

Sve dok se ne rijese garancije realna cijene belja, leda, jamnice, zvijezde… je 0 kuna, treba toga biti svjestan.
Mozda svi dionicari izgube sve, mozda manji ili veci udio, nadam se da nece ali treba biti svjestan da postoji mogucnost, i to poprilicno velika.

Ali ja mislim da ce se prije otvaranja trgovine neke stvari znati.

Pozdrav svima,

A evo opet Renči ne može da napiše ili nešto negativno ili on bi opet moglo bi biti , biti če cijena ovakva ili onakva,
pa daj napiši jadan put nešto pozitivno ako je več izvješče jako dobro, ti odmah u suprutno smijer, pa pričekajmo još da vidimo izvješče za 2016 i onda u šoping ili ne , a isto ima tu velikih koji če odrediti di če cijena krenut, a ja vjerujem da up, up, …..živi bili pa vidjeli, lp


Uz projekciju ovakve EBITDE biti ce duplo veca nego 2016. Ali uz dugove i ako haircut bude 50 % biti ce vrijednost od 8 kn po dionici prilicno fer. Dalje cemo vidjeti 🙂
Za haircut cemo isto vidjeti. Pogotovo kada se ustanovi koliko dugujemo americkim fondovima i njihovim penzićima 🙂

A jeste li u izračun ukalkulirali to da tvrtke sastavnice Agrokora a tako i Belje trenutno ne plaćaju nikakve obaveze prema financijskim institucijama zbog Lex Agrokora. U takvom poslovanju pričati o nekoj dobiti jer ništa ne plaćaš nego samo gomilaš keš za koji misliš da je tvoj a nije, je više nego djetinjasto.
To vam je isto kao kada netko otvori neki obrt pa krene poslovati i kaže kako mu ide odlično a u prva 3 mjeseca dok ne prođe kroz državnu mašineriju i ne stižu mu nikakvi računi. Već nakon 6 mjeseci se u većini slučajeva zatvara jer obaveze stignu sve na hrpu i ne možeš poplaćati.



Uz projekciju ovakve EBITDE biti ce duplo veca nego 2016. Ali uz dugove i ako haircut bude 50 % biti ce vrijednost od 8 kn po dionici prilicno fer. Dalje cemo vidjeti 🙂
Za haircut cemo isto vidjeti. Pogotovo kada se ustanovi koliko dugujemo americkim fondovima i njihovim penzićima 🙂

E Renči moja, na temelju previše "bumo vidjeli" pretpostavki si došla do "fer" cijene dionice.

Tržište ionako nebude slušalo niti tebe niti mene.
[/quote]od nula smo dosli vec na 8 kn,i to je napredak..idemo dalje 🙂

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

ne treba smetnuti s uma da su isplaćeni i poticaji, ne mogu točno reći koliki iznos, jer ne pratim, ali toga više biti neće ove godine



Uz projekciju ovakve EBITDE biti ce duplo veca nego 2016. Ali uz dugove i ako haircut bude 50 % biti ce vrijednost od 8 kn po dionici prilicno fer. Dalje cemo vidjeti 🙂
Za haircut cemo isto vidjeti. Pogotovo kada se ustanovi koliko dugujemo americkim fondovima i njihovim penzićima 🙂

E Renči moja, na temelju previše "bumo vidjeli" pretpostavki si došla do "fer" cijene dionice.

Tržište ionako nebude slušalo niti tebe niti mene.
[/quote]
Ne, nije bas tako ” jednostavno kak si mislis “. Nego sam se uvijek pitala kako to da je cijena koju je Agram branio bila 8 kuna. Kako to da su stjecali dionice Belja bas po 8 kuna. Zasto 8 kuna? E pa sada se pocinje razviditi zasto bas 8 kuna. Ima, izgleda, uporiste u fundamentima. Ocito da je 8 kuna sidro oko kojega ce se orbitirati 🙂
IMHO

Status Quo: Roll Over Lay Down

New Report

Close