BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neće to oni to vise nikad dozvoliti. Dozvolit će kad se napravi nagodba, a vjerovnici preuzmu svoje udjele u tvrtkama. Zašto bi omogućili trgovanje ako je postojeći kapital bezvrijedan?

Naravno pod pretpostavkom da je ukupna i imovina pojedinih društava manja od obaveza.

Zbog toga burza sigurno neće propasti. Bilo bi kriminalno da dopuste trgovanje bezvrijednim kapitalom ako se pokaže da je zaista bezvrijedan temeljem financijskih izvješća.

Madison Pacific Trust Limited ………..? Kao predlagatelj osiguranja s druge strane…???

Pa, niste mogli smisliti neko originalnije ime off shore tvrtki ….koja DAJE KREDIT u zamjenu
ua 128374629999 nekretnina u vlasništvu Belja -?

Bože dragi, ova DALIćka je nemoguća …… pa , kako su to prozirno prebacili novce na off shore tvrtku
koja sad izvlači Belje-……ovo graniči s nevjerojatnim.

Kad bi mi ko poduzetnici ovako prali novac – kako to radi HDZ već bi nas pitali za zdravlje…!?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Gle gle čuda, našli i nekretnine koje nisu pod zalogom.
Čarolija…


Gle gle čuda, našli i nekretnine koje nisu pod zalogom.
Čarolija…

zanimljivo kako se prije pisalo da je sva imovina založena i pod jamstvima te da su zbog toga dugovi znatno iznad vrijednosti imovine, a sad odjednom ima slobodne imovine za pokriti skoro 500 mil.EUR (3,5 milijarde kuna) kredita!?

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

ovdje ima još jedan bitan moment, a to je da iz ovoga proizlazi da imovina firmi unutar sustava agrokora većim dijelom nije bila založena, a sad je ramljak pod patronatom države i lex agrokora založio do sada neopterećenu imovinu radi kredita agrokoru, znači u korist jednog (većinskog) dioničara… ako se ovo ne rasplete kako treba, u budućnosti bi ovdje moglo biti i osnova za tužbu manjinskih dioničara prema državi

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Kako država nesmetano trguje ovim dionica ?

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=BLJE-R-A

http://www.glas-slavonije.hr/342299/7/Sprijecen-je-kolaps-Agrokorovih-poljoprivrednih-kompanija-ali-i-cjelokupne-poljoprivrede-RH

Intervju s predsjednikom uprave…

Nista novo. Cekamo i dalje….


Kako država nesmetano trguje ovim dionica ?

https://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=BLJE-R-A

država ne trguje dionicama belja nego dijeli dionice braniteljima…a to je s druge strane znak da država računa da će belje opstati kao firma i da će te dionice imati svoju vrijednost jer u protivnom niti bi im država dodjeljivala dionice belja niti bi ih branitelji prihvatili

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

….prijenos takvog vlasništa je zakonski o redu?

Mislim , ako se ne trguje na BURZI , temeljem zabrane ZSE, ….tko onda iza leđa može
vršiti prijenos vlasništva na drugog?

Valjda ugovori stoje u SKDD-u ………….i čekaju niski start ZSE o početku trgovanja ?

NIJE LI TAJ POSTUPAK PROTIVAN ZAKONU….zAŠTO? jer nema C I J E N E ?!

Da bi kupoprodaja bila uredna – ne mora biti upisana CIJENA?
Ako cijene – nema – tj TRŽIŠTE JE JAVNO, OTVORENO …..onda se ne može
upisati cijena na prijenosu vlasništva 8.00 kuna ………..a , taj dan je baš bila 7.80 ?
PREMA JAVNOJ PONUDI DIONICA NA ZSE ….koja vrijedi za sve pa i uvažene BRANITELJE I DRŽAVU
koji im poklanja ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@miami
mislim da na ugovor o prijenosu vlasništva nije bitna cijena.
Mislim da se može napisati i okvirni iznos npr. 1234 dionice za 5.000kn ili “bez naknade”

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.


….prijenos takvog vlasništa je zakonski o redu?
Mislim , ako se ne trguje na BURZI , temeljem zabrane ZSE, ….tko onda iza leđa može
vršiti prijenos vlasništva na drugog?

zašto to ne bi bilo u redu? pa nije donijeta zabrana kupnje i prodaje dionica belja, nego samo trgovanja na ZSE. svatko tko želi može van burze cijelo ovo vrijeme kupovati i prodavati dionice belja (i ostale todex dionice) kome želi i po kojoj god cijeni želi, dakle i po 5 kn i po 25 kn i po 55 kn…a može ih i dodijeliti (kao sada država), darovati itd.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close