BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A nekada si vjerovao VUPIKu?


A nekada si vjerovao VUPIKu?

Jesam,nekada,ali kao sto znas cijeli udio Vupika sam prodao prije 6 godina!
Vupik je mogao i trebao biti “dobra prica” ,ali ne u okviru Agrokora i s Todoricem kao vlasnikom!



http://hr.seebiz.eu/belje-vupik-i-pik-vinkovci-platili-sav-ovogodisnji-otkup-jecma-i-psenice/ar-161632/


Da,iz kredita!Nema tu srece,po meni!Firme nemaju vlasnistvo nad zemljom ,a prezaduzene su!
[/quote]

Daj molim te reci nam o kojoj cifri se radi. Dali je ostalo sta od tog kredita ili je vec sve potroseno? Koliko dugo ce se ovo koprcati jos?

CERP riješio još 3000 kom….
čekamo rasplet….


CERP riješio još 3000 kom….
čekamo rasplet….

Vjerovatno besplatna dodjela braniteljima.

Nebi im davali da misle da ništa neće vrijediti.

CERP daje to ljudima kao naknadu za dug. I racunaju i dalje 1 dionicu po nominali 100hrk. Dakle za dug od 1000kn ljudi dobe 10 dionica BLJE-R-A . Boli CERP briga koliko BLJE vrijedi ili ne vrijedi.

...



A nekada si vjerovao VUPIKu?

Jesam,nekada,ali kao sto znas cijeli udio Vupika sam prodao prije 6 godina!
Vupik je mogao i trebao biti "dobra prica" ,ali ne u okviru Agrokora i s Todoricem kao vlasnikom!
[/quote]
za Gazdu to i jeste bila dobra priča, platio kunu, izvukao milijune, odmah po preuzimanju je dobio neisplaćene poticaje, i akumulirani gubitak mogao pokrivati iz dobiti bez plaćanja porezana dobit, zato je i kupio, Gradu zamazao oči s milijun kuna donacije, a Jacu pridobio frizurom i kravatom, lopina je to svjetska


Nebi im davali da misle da ništa neće vrijediti.

He,he.Daju sto imaju!



CERP riješio još 3000 kom….
čekamo rasplet….

Vjerovatno besplatna dodjela braniteljima.
[/quote]
ma tko bi to uzeo, nemojte podcjenjivati branitelje, nemaju ni oni tako velike mirovine da mogu plaćati Gazdine minuse

Eto, opet odgoda izvješća indefinitely. Kad već nisu po najavljenom za 31.08. ne bih se čudio niti da sazovu nagodbu bez izvješća, koja ne mogu dati zbog “iznimne složenosti i blabla … bla”.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Eto, opet odgoda izvješća indefinitely. Kad već nisu po najavljenom za 31.08. ne bih se čudio niti da sazovu nagodbu bez izvješća, koja ne mogu dati zbog "iznimne složenosti i blabla … bla".

na kraju će vjerojatno tako i biti, kad napokon shvate da je ZSE pred gašenjem, a da FI i dalje nisu gotova, onda će kao mjeru spasa burze vjerojatno dozvoliti trgovanje todex dionicama i bez novih FI…samo što je veliko pitanje tko će od ulagača uopće tada još ostati na ovoj smiješnoj burzi

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close