BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imam nešto od sastavnica Agrokora i činjenica je da situacija nije sjajna. Kako će na kraju proći mali dioničari još ne znamo, na kraju moguće da bude vrijednost 0 ali i ne mora biti. Također nije isto svima, neki su kupovali prije spoznaje krize u Agrokoru i zadržali a neki bitno jeftinije. Treba sačekati pa kako nam bude.
Ne razumijem koji interesi stoje iza pojedinaca koji kažu da nemaju dionice Agrokorovih tvrtki a mjesecima svakodnevno pišu eseje po forumu. Trgovanja nema, znači od tih mudrolija nitko nema puno pomoći, jedino što mi pada na pamet je da im to piskaranje dođe kao psihoterapija ili čisto ubijanje vremena.

Ha-ha.

Još nebumo trgovali neko vrijeme….
ZSE je super!

La vita e bella!


crnim drukerima je najbolje odgovarati ovako
https://www.tportal.hr/biznis/clanak/belje-poznjelo-rekordne-prinose-psenice-i-jecma-20170717

misljenja sam da oni te prinose imaju vec dugi niz godina, ali ih zbog nekih, njima poznatih razloga nisu prikazivali..u belju ima vrhunskih ratara, stocara, vinogradara..u svakom slucaju bravo za belje

Dionicari nece proci sjajno, ali nije sve crno bijelo. Jamstva se moraju skinuti, u dogovoru s vjerovnicima, jer inace nema ni prodaje ni debt-to-equity swap-a. To je jasno.
A nece bas moci ni dionicare razvodniti na nulu jer ipak je to kao prvo hrpa ljudi, upitno je zasto bi oni trebali placati tudje promasaje, a i mirovinaca ima po nekim dionicama.
Istina je negdje izmedju. Na losijoj strani po dionicare, ali bas na nuli valjda ne.
U zivotu je sve povuci potegni pa tako i ovo.

Ne bi bilo lose razmisliti o osnivanju udruge. Hrpa malih plus fondovi bi mogli postici bolji rezultat nego razjedinjeni.
Ovdje je teskoca to sto nemaju mjesto u vijecu, za stolom, ali kao pressure group bi se dalo nesto napraviti. Po cemu su potrazivanja malih dobavljaca vaznija od novca hrvatskih gradjana i penzionera?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

U svakom slucaju proaktivan pristup bi mogao poluciti neki rezultat: udruga, novine, televizija, par pateticnih prica o prevari ulagaca, penzionera, fondova, svali sve na Tokija itd.
Sigurno vise nego sjedenje na dupetu.

Da ne govorimo o tome da bi i tu politicari mogli vidjeti neki poen za sebe.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Dobro da su zaustavili trgovanje dionicama agrokora inace bi vec svi ovdje trejdali i trejdali dokle god nebi izgubili sve novce morate biti zahvalni zse sto je stopirao trgovanje…

I dalje ćorak:
Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Velim vam lijepo: udruga.
Brzo se dogovorite jer doci ce izvjesca, nacrt nagodbe vjerovatno vec postoji, iako ce naravno to svi zanijekati. Ali nemoguce je da se nema neki okvirni plan kako razdijeliti imovinu. Upravniku je to glavni posao.
Tko digne galamu dobit ce nesto. Inace sipak.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ma kakva udruga. Ovo ce biti pozitivno rijeseno i bez udrugica.

Bili bismo zainteresirani i za neku od kompanija iz prehrambenog sektora koje imaju značajan izvozni potencijal, poput Belja.

Pročitajte više na:
https://m.vecernji.hr/biznis/jiangxiong-hu-agrokor-ivica-todoric-zhongya-nekretnine-1186838

Imam ADPL, ARNT, DLKV, HRDH, RIVP, SLRS, SUKC, TKPR, ULPL, VART Ovo nije savjet niti nagovor ni na kakvu akciju na tržištu kapitala.

jedan od najbogatijih mađara i najveći dioničar OTP banke želi kupiti belje
http://www.jutarnji.hr/biznis/tvrtke/tajni-sastanak-u-tornju-najbogatiji-madar-zeli-kupiti-belje-hoce-i-vilu-koja-je-san-brojnih-imucnih-ljudi-a-treci-prohtjev-sve-je-jako-iznenadio/6440209/

Ignore: KressoM, delux

3 mjesecni prosjek cijene + premija..koja je to cifra preuzimanja ? hvala

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

New Report

Close