BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Koji će biti efekt nakon odblokiranja trgovanja ? Daj da prodam da izvučem bilo šta … ako se dioničari budu vodili tom politikom , ode sve u tri lijepe …

Ova blokada nema nikakvog smisla. Kada bi u međuvremenu izvješća bila gotova, onda bi imalo smisla.
Blokada samo kako bi se svi obavijestili da ne vjeruju starim izvještajima je smiješna! I moguća samo kod nas!

@speculator
probaj prodati van burze, tu je trgovanje i dalje moguće

Ignore: KressoM, delux


sad nema druge nego čekati 2 tjedna da opet krene trgovanje, ali ovo su više nego sramotne odluke, pogotovo ovo da se mora čekati 2 tjedna da bi se opet trgovalo se beljem jer ulagačima tobože nije dosta 2-3 dana da bi pročitali da se radi revizija i kontrola Fi za 2016. nego im za to pročitati treba čak 14 dana!!? ova HANFA ne štiti dioničare nego radi na njihovu štetu!!!!

nije svakome blokirano. neki su na vrijeme prodali.

http://www.portalnovosti.com/agrokor-potvrdio-intercapitalovi-ljudi-rade-na-restrukturiraju

Sada je potvrđeno da je InterCapital usto uključen i u samo restrukturiranje najvećeg hrvatskog koncerna, čije su tvrtke poput Leda i Jamnice izlistane na burzi, a s čijim je dionicama InterCapital učestalo trgovao i držao ih u portfeljima fondova kojima upravlja te portfeljima svojih klijenata

Očito da su na ovoj cijeni i veliki zagrizli. Novi u top 10 je AUCTOR..zadnji trgovinski dan kupio je 30000 dionica…. Mislim da će biti burno nakon 15.5. jer je ovo cijena i ispod minimalne cijene dokapitalizacije.


Očito da su na ovoj cijeni i veliki zagrizli. Novi u top 10 je AUCTOR..zadnji trgovinski dan kupio je 30000 dionica…. Mislim da će biti burno nakon 15.5. jer je ovo cijena i ispod minimalne cijene dokapitalizacije.

Kako znas da je kupio, ako je Erste prodao samo 2 komada pao je ispod 30000, i ovi su mogli upast u top10.

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

Kakva su očekivanja? Idemo prema 1 kn ili preko 10 kn? Tko je nestrpljiviji?



sad nema druge nego čekati 2 tjedna da opet krene trgovanje, ali ovo su više nego sramotne odluke, pogotovo ovo da se mora čekati 2 tjedna da bi se opet trgovalo se beljem jer ulagačima tobože nije dosta 2-3 dana da bi pročitali da se radi revizija i kontrola Fi za 2016. nego im za to pročitati treba čak 14 dana!!? ova HANFA ne štiti dioničare nego radi na njihovu štetu!!!!

nije svakome blokirano. neki su na vrijeme prodali.

http://www.portalnovosti.com/agrokor-potvrdio-intercapitalovi-ljudi-rade-na-restrukturiraju

Sada je potvrđeno da je InterCapital usto uključen i u samo restrukturiranje najvećeg hrvatskog koncerna, čije su tvrtke poput Leda i Jamnice izlistane na burzi, a s čijim je dionicama InterCapital učestalo trgovao i držao ih u portfeljima fondova kojima upravlja te portfeljima svojih klijenata

[/quote]

Jako zanimljiv clanak!

Sad bi bilo lijepo vidjeti u kojem trenutku je InterCapital prodavao svoje udjele u koncernu…

Prvo je potrebno osnovati povjerenost za ulazak u krizu, pa tek onda ući u nju.

Belje izlazi iz Crobexa

http://www.seebiz.eu/dionice-kompanija-iz-sastava-agrokora-iskljucuju-se-iz-indeksa-zse/ar-155636/

I procjena, jel to dobro ili lose?

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.

snizili rejting…izlaz iz crobexa..sunce ti poljubim..bas sam sretan zbog toga..

Mislim da je ok.
Može se trgovati dionicma a one svojim dubiozama ne opterećuju cijeli Crobex.

New Report

Close