BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Kolega Moller, to je izjavio prije nego što je uložio preko 3 milijarde kuna u Belje.
Molim da ne ponavljate tu konstrukciju o vrijednosti tvrtke.

Netocno!
To je izjavio prije par godina kada je bilo doneseno rjesenje o obvezi javne ponude za otkup dionica od malih dionicara BELJA ,koje je kasnije po zalbi ukinuto!
Ja sam mu vjerovao onda,a vjerujem mu i sada pogotovo!
Dakle ,vec je ulozen veliki novac u BELJE(nazalost skupim kreditima)
[/quote]

Krivo interpretiraš njegove riječi, rekao je to figurativno da po njemu Belje vrijedi 1 kn jer tvrtka još ne ostvaruje dobit tj. povrate na uloženo. Međutim kao što vidimo to se promjenilo i Belje drastično smanjuje gubitak iz poslovanja te slijedom toga uskoro očekujemo pozitivno poslovanje.
[/quote]
Opet netocno!!!
Nista nije rekao figurativno i cak je naveo da mozete pitati revizore o stanju u firmi!
I bio je jako ozbiljan kada je to izjavio,koliko se ja sjecam!
Ja prenosim njegove rijeci,a ne interpretiram kao vi!
Svatko to moze i sada provjeriti na internetu!
Kakvo pozitivno poslovanje ocekujete?Ta BELJE je pod prinudnom upravom sada!
Racun mu je bio blokiran,a jamstva su preko 1.5 MLRD EURA!


Kolega Moller, to je izjavio prije nego što je uložio preko 3 milijarde kuna u Belje.
Molim da ne ponavljate tu konstrukciju o vrijednosti tvrtke.

vaše molbe biti će uslišane, ali ne vidim kako će to pomoći ovoj napaćenoj dionici i još više napaćenim dioničarima

Blokada?

ne može otići u bankrot 15 narednih mjeseci jer je na snazi lex agrokor koji to sprječava

Ignore: KressoM, delux

promjena revizora za 2016, ali nije ugodno gledati kako se sve počelo gasiti, mislio sam da je Andra naredio da se zaustavi trgovanje dok se on i Božo ne usaglase oko terapije

ah, pa to je samo promjena revizora i obavijest da će zbog toga kasniti FI, a ja sam mislio tko zna što se događa…nisu obustavljali kad je padalo po -20% na dan, ali obustave zbog ovakve bedastoće pa naprave paniku. nazdravlje

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....


ah, pa to je samo promjena revizora i obavijest da će zbog toga kasniti FI, a ja sam mislio tko zna što se događa…nisu obustavljali kad je padalo po -20% na dan, ali obustave zbog ovakve bedastoće pa naprave paniku. nazdravlje

Samo promjena revizora?
Ne bih rekao jer radi toga se ne obustavlja trgovanje!
Kada se Vupiku obustavilo trgovanje zbog izvjesca(prije privatizacije,3 ili 4 krug),obustava je trajala dugo,godinu i pol ili dvije(moguce provjeriti)!
Ne znam da li ce dopustiti trgovanje dok se ne utvrdi stvarno stanje i cinjenice!
Treba vidjeti kada ce otvoriti trgovanje!

Odlicna stvar. Bitno da su dionice kupljene. Sad se moze odmarat zivce

Vidim da ste i Vi jako ozbiljni i ocekujete da sve to ode kvragu.
Belje kao Belje vrijedi sigurno vise od 1 Kn.
Pravi rezultati se mogu ocekivat tek onda kad netko da zeleno.
I nije Belje dizalo kredite samo je potpisalo kao jamac jer je moralo i nije se od tih kredita investiralo u firmu.
A di je glavnica to bi trebalo pitat velikog brata.

blokada od cca jednog dana, panika napravljena bez veze 😉
http://zse.hr/userdocsimages/novosti/ZrY79ZqouT0UhsXgNN5bYg==.pdf

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Jedno pitanje: kad kazu: “S obzirom da predmetna informacija predstavlja informaciju za koju je razumno očekivati da u značajnoj mjeri može utjecati na cijenu dionica Izdavatelja, nastala je situacija u kojoj je potrebno zaštititi ulagatelje na način da se trgovina predmetnim dionicama obustavi do trenutka kada javnost bude potpuno i točno informirana o navedenim okolnostima. ”

Koje su mogućnosti da netko odgovara jer su dioničari sasvim sigurno zakinuti, pošto su ulaganje temeljili na netočnim podacima?

Ovo nije nagovor ni na kupnju ni na prodaju dionica, već samo moj pogled na činjenično stanje.


Koje su mogućnosti da netko odgovara jer su dioničari sasvim sigurno zakinuti, pošto su ulaganje temeljili na netočnim podacima?

teoretski da, ali uopće se s time ne zamaraj i ne gubi vrijeme jer od toga neće biti ništa.
no ove turbulencije će se uskoro završiti, a ovih niskih cijena sjećat ćemo se s nostalgijom. tako je već bilo i na DLKV i na brojim drugim dionicama

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

New Report

Close