BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Vidi se da je kupnja dosta ojačala… moglo bi samo gore…

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

mauricije:

Vaš link

Pozdrav mojim beljacima!Kakav okus u ustima ostavlja ovaj današnji članak?Radi se,radi,ulaže…
U potpunoj tišini Belje preko milju prometa…Čini mi se da smo zreli za rast..ako može LKRI do 390kn pa možemo i mi bar do 360kn,ipak investiramo dosta i trudimo se!

malo smo skromni……1Q –> >> 400kn…..može oklada ? [smiley1]


Vaš link

Pretakali,pretaču i pretakat će profit tamo gdje je najvažnije (čitaj konzum)…
Bez ikakve zloće,prestao sam vjerovati u ovu dionicu (dva puta ulazio-izlazio,zaključak:vrijeme gubio)[smiley3]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


mauricije: ” Vaš link ” Pretakali,pretaču i pretakat će profit tamo gdje je najvažnije (čitaj konzum)… Bez ikakve zloće,prestao sam vjerovati u ovu dionicu (dva puta ulazio-izlazio,zaključak:vrijeme gubio)[smiley3]

Toliko ima dionica što rastu i što će rasti da moraš napustiti Belje,ajde i sretno.
Dok su ATPL,KOEI;ADRS i ostale blue čip mirovale ja sam s Beljem kao formula 1 prošao pored njih tako moram biti zahvalan i pokazati vjernost a usput firma posluje sve bolje[smiley1]
Meni je dovoljno s Beljem 100% godišnje!

Novac je kisik burze!

mauricije:

Vaš link

Pozdrav mojim beljacima!Kakav okus u ustima ostavlja ovaj današnji članak?Radi se,radi,ulaže…
U potpunoj tišini Belje preko milju prometa…Čini mi se da smo zreli za rast..ako može LKRI do 390kn pa možemo i mi bar do 360kn,ipak investiramo dosta i trudimo se!

vidli kako se to radi u djakovu, pa hoce i oni smrznuto tijesto.. inace, pitanjce, po vasem misljenju, ima li mjesta u Hr za sve ove nove proizvodjace hrane, koljace pajceka, mlinare, pekare, vinare, i ine, ili ce to biti ogorcena borba za trziste.. u ovom drugom slucaju, nekako mi se ne bi bas previse investiralo u sektor iznad neke daytrading razine..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

bakulaz:

mauricije: ” Vaš link ” Pretakali,pretaču i pretakat će profit tamo gdje je najvažnije (čitaj konzum)… Bez ikakve zloće,prestao sam vjerovati u ovu dionicu (dva puta ulazio-izlazio,zaključak:vrijeme gubio)[smiley3]

Toliko ima dionica što rastu i što će rasti da moraš napustiti Belje,ajde i sretno.
Dok su ATPL,KOEI;ADRS i ostale blue čip mirovale ja sam s Beljem kao formula 1 prošao pored njih tako moram biti zahvalan i pokazati vjernost a usput firma posluje sve bolje[smiley1]
Meni je dovoljno s Beljem 100% godišnje!


Kakvih 100%?Pa prije dokapitalizacije je bilo na 350,palo na 235 (čini mi se) i nikada se nije oporavilo,a dokapitalizacija je bila daaaaaavno.Ma meni je Belje isto potencijal,ali jednostavno tu ne štima nešto i to morate priznati g. Todorić…

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


.. malo smo skromni……1Q –> >> 400kn…..može oklada ? [smiley1]

Može. Javi se na PM:

Pozdrav

da,ja se priklanjam grupi optimista i mislim da ovaj tjedan idemo prema ATH,sve su pretpostavke tu i ja vjerujem da smo u petak na ATH,skoro da sam sigurna u to.a osjecaj me vrlo rijetko vara,jedino sam pogrijesila kod PDBA ali ovaj tjedan je odlucni i za nju.–biti ce silno zanimljiv pocetak tjedna za blje i veoma uspjesan start,a bumo vidjeli-rece sljepac!
pozdrav svima!


maliKopac: ” .. malo smo skromni……1Q –> >> 400kn…..može oklada ? [smiley1] ”
Može oklada i kod mene!!!
Pazite-ovaj tjedan se predaji FI za 1Q, a vidite što se događalo prošli tjedan!!!
Ma još jednom ponavljam, ovdje je perspektiva, ali izgleda da još treba čekati, a dok čekamo, drugdje se lova okreće!!!


vorda: ” maliKopac: ” .. malo smo skromni……1Q –> >> 400kn…..može oklada ? [smiley1] ” Može oklada i kod mene!!! Pazite-ovaj tjedan se predaji FI za 1Q, a vidite što se događalo prošli tjedan!!! Ma još jednom ponavljam, ovdje je perspektiva, ali izgleda da još treba čekati, a dok čekamo, drugdje se lova okreće!!! ”

Slažem se. Zato sam danas i izašao.

He, he, vidim tišnjak na temi cijeeeeeli dan, ali……………., što se događa? Ne gledam ja tako svoje BLJE nešto pomno dan-dva, kad ono imam i što vidjeti…iskreno malo sam bio u šopingu prije GFI-ja i nije odradilo što je trebalo, ali mudar kakav jesam, kažem ja sebi, smiri se sinko kada je krenula nazad prema tri stotice (iskreno mislio sam sad kad ljuljne ponovo na dva-devet-nula…),i moje BLJE me ugodno iznenadi sada navečer kad pogledah kako je završilo dan…malo po malo, pa sigurno, gric-gric (to sam pokupio od nekog sa foruma) prema gore. Oće bit kakvi lahki šalunzi…?[smiley2][smiley2][smiley2].
Ne zamjerite na dobrom raspoloženju i…preporučam kulen ravni i sir baranjac.
[smiley11]

da nema sumnje,ide to na ath-400 i to najkasnije za 10-ak dana-opravdano ,jer je bilo zapostavljeno neopravdano,–

New Report

Close