BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

rušili su danas ledo pa je automatski rušeno i belje u sličnom postotku, iako je račun obje firme deblokiran, a poslovanje normalno nastavljeno…ali kad krdo krene nema pomoći, cijena je srušena skoro do minimalne cijene mogućeg novog dokapa (10 kn-ako ga uopće bude)…

Ignore: KressoM, delux

Sljedeći dokap ako bude je po 1 Kn, cijena po kojoj je veliki gazda dobio.

evo koliko je ovaj pad danas bio izmanipuliran i isforsiran:

Ramljak svim radnicima Agrokora obećao plaće do petka, prva sredstva dobavljačima u četvrtak

Ramljak je rekao da je situacija nakon deblokade računa puno bolja od one koju je očekivao.

Situacija je bolja danas nego sam očekivao, likvidnih sredstava ima sve više i više. Obećati mogu da će plaće biti svim zapolesnicima biti isplaćene do petka”, rekao je.

”Vođeni su pregovori s bankama o financiranju likvidnih sredstava do 150 milijuna eura. Očekujemo da ćemo sutra dogovorit cijelu dokumentaicju i da bi u četvrtak bila puštena sredstva za dobavljače te da bi se napravila zaliha za turističku sezonu”, rekao je.

Ignore: KressoM, delux


rušili su danas ledo pa je automatski rušeno i belje u sličnom postotku, iako je račun obje firme deblokiran, a poslovanje normalno nastavljeno…ali kad krdo krene nema pomoći, cijena je srušena skoro do minimalne cijene mogućeg novog dokapa (10 kn-ako ga uopće bude)…

ništa kolega ovdje nije bolje nego u VDKT sve se topi……


Sljedeći dokap ako bude je po 1 Kn, cijena po kojoj je veliki gazda dobio.

Koliki je bio dug belja tada i koliko je ulozeno milijardi kuna u Belje?


Sljedeći dokap ako bude je po 1 Kn, cijena po kojoj je veliki gazda dobio.

ma koliko je samo puta to čovjek ponovio, ali nevjerni Tome, neće slušati, pa valjda je on najbolje znao da je lovicu izvukao kroz investicije, ali tko će to dokazati ulagačima, oni samo ABC, ABC, pa kulen, pa vino, ma da, Gazda je uvijek pametniji od sluga i malih špekulanata


evo koliko je ovaj pad danas bio izmanipuliran i isforsiran:


Samo da i sutra ne bude ponovno i dodatno “izmanipuliran i isforsiran”. Naprosto je fascinantno kojom brzinom se topi Todex.

Ovo ce se ponovo prodati nekome za 1kn. Nevjerojatna smo drzava

@kanabis

država ?
vi kolega trebate pisati na nekom zabavnom forumu, realno smo trenutno K+ od države

Koliko sam ja ovdje para sprzio. Sad samo gledam i placem. Pa ne vjerujem da se ovo događa

a gle sada tisuće i tisuće komada kako dolaze na kupnju kod belja!

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

oko 3-4 kn ću i ja malo piknuti ovoga…mislim da je ovo s Agrokorom tek počelo

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...

New Report

Close