BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mješate kruške i jabuke, ne pričamo o tome da li je Belje po 13 kn ok ili nije, pričamo o tome da ste najavljivali ponudu za preuzimanje.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Mješate kruške i jabuke, ne pričamo o tome da li je Belje po 13 kn ok ili nije, pričamo o tome da ste najavljivali ponudu za preuzimanje.
lupetaju svi pa je oprosteno ..vrlo brzo smo nazad na 20 tak kn 🙂
nadam se ste dovoljno jamili prosli tj.

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

jednostavno ako su dugovi agrokora veci od imovine vrijednost belja je 0, a koj je imovina koncerna veca od dugova belje vrijedi proporcionalno vrijednosti EBITDA naspram EBITDA cijelog koncerna


Danas ne znamo gdje smo. To ćemo tek saznati u dogledno vrijeme.

Tako je! A Seriji i Avaxu trrba ovo ponoviti 100 puta ako treba… ne znamo gdje je Belje, znamo samo tržišnu cijenu i to je sve, ali što s njom?
Da li će se jamstva aktivirati, kakva će biti kvartalna bilanca (i tko će je potpisati, pa da li će naprimjer kasniti s njome?), tko je vlasnik Agrokora a time posredno i Belja?
Lex i povjerenik, koja je u stvari njegova uloga i sfera interesa? Zašto se uopće donosio Lex uz važeći stečajni zakon (imate Kolakušićeve izjave da je uprava odavno bila u obvezi pokrenuti stečaj, a da se operativno o Lexu ništa ne zna, u smislu provedbe)..
Puno, puno upitnika i puno, puno dugova koji će još rasti uz nova zaduženja
Pred nama su neveseli dani, kao rođeni za špekulante..


Da li će se jamstva aktivirati, kakva će biti kvartalna bilanca (i tko će je potpisati, pa da li će naprimjer kasniti s njome?), tko je vlasnik Agrokora a time posredno i Belja?

jamstva se ne mogu aktivirati jer to sprječava “lex agrokor”, računi će se vrlo brzo deblokirati jer i to omogućava lex agrokor… treba malo i čitati umjesto mudrovati po forumima

Ignore: KressoM, delux



Da li će se jamstva aktivirati, kakva će biti kvartalna bilanca (i tko će je potpisati, pa da li će naprimjer kasniti s njome?), tko je vlasnik Agrokora a time posredno i Belja?

jamstva se ne mogu aktivirati jer to sprječava "lex agrokor", računi će se vrlo brzo deblokirati jer i to omogućava lex agrokor… treba malo i čitati umjesto mudrovati po forumima
[/quote]
Ne mudrujem, govorim kad sve završi u stečajnom postupku, rekao sam da je za mene Lex Agrokor ‘mrtvo slovo…’, čisto kupovanje vremena
A ako ne završi u stečaju, onda će ga rastaviti na sastavne dijelove i rasprodati, jer je toliko narastao dug da je to neodrživo
Tako je to kad daš dječici da vode koncern

“NOVO 08:41 Vlada je danas na izvanrednoj sjednici potvrdila imenovanje Ante Ramljaka kao vladinog povjerenika za Agrokor.” Jutarnji list

sad čekamo brzu deblokadu računa :-))

Ignore: KressoM, delux

Danas deblokada računa

Očekuje da će do kraja tjedna od strana banaka biti osigurani prvi iznosi za likvidnost, da se u prvom redu osiguraju plaće i novac dobavljačima koji ga već dugo očekuju.

Plenković je dodao da će danas doći do deblokade računa.

Spominjao se iznos od 150 milijuna eura za početak, hoće li to biti dovoljno?

– Ako taj iznos dogovorimo, vjerujemo da za početak hoće. Zajedno s dnevnom likvidnosti i priljevom novca – rekao je Ramljak.”

http://www.24sata.hr/news/nema-vremena-cilj-je-sto-prije-vratiti-povjerenje-u-agrokor-519601

Ignore: KressoM, delux

Mislim kad sve sagledam, ne znam da li da cestitam onima koji su kupili ili prodali dionice.
Topli savjet, riba od glave smrdi ako pocnu rezovi od repa i Lex Agrokor je u banani skupa sa drzavom u kompletu, zbog tog je i doslo do ovog sto imamo.
Ako se pocne od glave mozda i ima nade za sve nas zajedno s tim da se rep ne dira, dapace trebale bi se ugradit peraje na rep jer to je stup drustva, a nikako 4000 odabranih za stolom ili sankom ili obiteljskim domjencima.
Mislim i neznam tko nas to zavadi, ali nije dobro jer dok netko toliko otpusta ide to jos 👎, kad se preskoci naglo to je 👍, a kad ce biti👌 to niti Bog ne zna.
Mislim da sam bio 🙈🙉🙊.


vrlo brzo smo nazad na 20 tak kn 🙂

Čekaj, na 20 kn? Otkada su se apetiti smanjili?
Zar nije bilo ovdje mjesecima i mjesecima riječi o tome da će na 30-40 kn? Belje je jedna od najfrekventnijih tema na forumu s najvećim očekivanjima.

Trebat će puno hrabrosti za dočekati polugodišnje izvješće 2017. U nadolazećem kvartalnom još uvijek će se neke stavke moći sakriti, odnosno “kosturi iz ormara” će se i dalje držati zatvoreni. Ali u polugodišnjem će morati svi “mrtvaci” isplivati.

http://www.seebiz.eu/koletic-todoric-nema-dodir-sa-stvarnoscu/ar-154001/
Izgleda da ovdje ni dioničari nemaju dodir sa stvarnošću.

New Report

Close