BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jas sam kupio nisao odolio…budući sam iz Slavonije vidim koliko toga je napravljeno u Belju svaki dan prolazim..to ima neku vrijednost u odnosu na ono što je prije bilo zapušteno..uloženo je tu puno kapitala..

Ne znam zašto se kupuje po ovim visokim cijenama kad će biti i po 1 Kn, a onda će netko dati ponudu + 25% bonusa za preuzimanje Belja.
Zar niste slušali koliko vrijedi, a kad se uzme da je jamac Belje bit će da svi imaoci dionice Belja po komadu još morati uplatit jer bu ih banke tužili za nastalu štetu + kamate.
Kad se sve zbroji i oduzme mali su već jednom nogom na ulici, zato sam se ja na vrijeme riješio ukletog papira.


, zato sam se ja na vrijeme riješio ukletog papira.


Dobro ako ste se riješili na 25, ali ako ste na 13, onda bi mogli plakati za tim.


Ne znam zašto se kupuje po ovim visokim cijenama kad će biti i po 1 Kn

pa to će biti odlično, ja ću odmah uzeti bar 100.000 komada po 1 kn

Ignore: KressoM, delux




Umjesto da računaš procjenu srednjeg ponderiranog prosjeka bolje da računaš
ogromne gubitke kolega Avax10.

belje je danas na -16%, valjda najveći pad na ZSE…..palo je kao da ono samo predstavlja cijeli agrokor, a među najmanje je izloženima agrokoru u tom sustavu…očito je da prodaje netko tko je dobio dionice na ime duga i treba mu keš.
dobro njemu, dobro meni pa sam danas dokupio, a i još ću narednih dana ako bude diskonta
[/quote]

Ja sam u ponedjeljak kupovao po 17 kn i danas po 13 kn, stanje u belju nikad bolje, zadnji kvartal imaju 5 milijuna kn dobiti
[/quote]
Kako ne razumijete da kod Todexa više uopće nije stvar dobiti ili bilance, već je to kula od karata koja su urušava
Tko nije neka svakako pogleda Gazdu dokumentarac, bit će mu jasniji modus operandi… nema niti jedne firme iz Todexa koja je kupljena i(li) poslovala bez uplitanja raznih interesnih sfera
A tek poglavlje Kulmer
Svakako pogledajte pa progledajte!
Kosturi nisu niti blizu svi ispali

Todex?

Po meni najveci uteg na BLJE-R-A su jamstva za Agrokorove kredite.

Uz to, nisu li se ovim lex agrokorom osigurali od obveze za javnu ponudu?

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


jas sam kupio nisao odolio…budući sam iz Slavonije vidim koliko toga je napravljeno u Belju svaki dan prolazim..to ima neku vrijednost u odnosu na ono što je prije bilo zapušteno..uloženo je tu puno kapitala..

Nije bitno koliko je ulozeno ako se radi o ogromnim kreditima (a radi se) i jamstvima(data ogromna jamstva) koje BELJE ne moze vracati!
Pojednostavljeno,ili ce doci do pretvaranja dugova u pravo vlasnistva (dokapitalizacija) i veliko “razvodnjavanje dionica” ili ce doci do bankrota(po meni,manje vjerovatno)!
Ne vidim neku izglednu trecu opciju!



Ne znam zašto se kupuje po ovim visokim cijenama kad će biti i po 1 Kn

pa to će biti odlično, ja ću odmah uzeti bar 100.000 komada po 1 kn
[/quote]
Hajde da se jednom i mi slozimo.
Po 1 kunu i ja cu kupiti nesto vise od vas pa makar izgubio!

Ja sam nad ovom dionicom odavno zaplakao i sam sebe tješio kako je to dobra firma.
Možda i je kao firma dobra, ali samostalna bez velikog brata.
Uvidio da ta dionica zbilja može do 1 Kn jer se netko smijao a sad mu se servisira da je ipak bio u pravu.
Nekom je osveta vidim slatka uništiše ga oni koji su mu pomagali i skim je večerao.
I isus je imao svoju posljednju večeru a izdao ga njegov.
Tko će koga ak neće svoj svoga nataknut na onu stvar, a Toda se razbahatio pa bu dobil po njonji od svojih učenika.
Šteta da su tu naje…i i mali koji se nisu ni omrsili a budu platili a gazda je veći dio kolača pospremil a država je takva kakva je da bu ga još nagradila a crkva bu ga proglasila svecem za 100. godina.
Mi tome nebumo svjedoci, ebem ti život takav.
Bolje se roditi bez one stvari nego živjet bez sreće i u ovoj vukojebini.



jas sam kupio nisao odolio…budući sam iz Slavonije vidim koliko toga je napravljeno u Belju svaki dan prolazim..to ima neku vrijednost u odnosu na ono što je prije bilo zapušteno..uloženo je tu puno kapitala..

Nije bitno koliko je ulozeno ako se radi o ogromnim kreditima (a radi se) i jamstvima(data ogromna jamstva) koje BELJE ne moze vracati!
Pojednostavljeno,ili ce doci do pretvaranja dugova u pravo vlasnistva (dokapitalizacija) i veliko "razvodnjavanje dionica" ili ce doci do bankrota(po meni,manje vjerovatno)!
Ne vidim neku izglednu trecu opciju!
[/quote]
Pa Todorić je pretvarao dug po 40 kn.
A trenutna cijena je 13 kn.
Zar sad već nije dobrano diskontirano?
Pa taj ulazak u vlasništvo nije nikakav problem, zar mislite da će ući pa prodavati dionice?
Vidjeli smo neke slučajeve dokapitalizacija pa su cijene tih dionica već na duplim i troduplim razinama.
A zašto bi i trebali davati ponudu za otkup kad su pomogli kompaniji?
A sve bi to mogli riješiti naši mirovinci kad se vlasništvo pročisti od Agrokora, tako da tu problema nema.




Ne znam zašto se kupuje po ovim visokim cijenama kad će biti i po 1 Kn

pa to će biti odlično, ja ću odmah uzeti bar 100.000 komada po 1 kn
[/quote]
Hajde da se jednom i mi slozimo.
Po 1 kunu i ja cu kupiti nesto vise od vas pa makar izgubio!
[/quote]
Evo i ja se javljam za kupovinu od 100.000 komada i ako naraste na 2kn, prodajem sve da ispeglam sadašnji minus.

New Report

Close