BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A ovaj nalog na 4 kn?



A koliko je Agrokor dao dionica u zalog nije nikakva tajna, sve je na SKDD-u.

a jesi li ti siguran da netko drugi nema zalog na još xy dionica belja koje pripadaju agrokoru temeljem raznih ugovora o kreditima (i da je moguće da to do sada nije bilo provedeno u SKDD), ali ne znači da se neće provesti sljedećih dana?
[/quote]
a jesi ti siguran da nema neki rus koji je ponudio 1000 kn po dionici?

Stvarno mislite da bi im netko dao novce a da se ne upiše prije toga na dionice u SKDD-u? Volio bi to vidjeti.

Ali recimo da bi netko čak pristao na to, ponderirani 3mj prosjek se gleda unatrag od dana kada je nastala obveza davanja ponude tako da nema ništa odokativno 20-21 kako vi kažete, nego točno 19,48 danas minus tri mjeseca. A s obzirom da će se taj vaš tajanstveni deal tek objaviti cijena će sigurno biti i manja.

Kako bi rekao Čiro, pojest ću diplomu ako ste u pravu. Profil iz 2006., a još niste ni elementarne stvari pohvatali

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


…ponderirani 3mj prosjek se gleda unatrag od dana kada je nastala obveza davanja ponude tako da nema ništa odokativno 20-21 kako vi kažete, nego točno 19,48 danas minus tri mjeseca.

izračunaj pa ćeš vidjeti da je ponderirarni prosjek bar 21 kn računajući unazad 3 mjeseca

Ignore: KressoM, delux

Vaš link …

06.01-.06.04.

Ukupni promet 8.810.156,92 kn
Ukupno dionica 452.201
Ponderirani prosjek 19,48 kn

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Vaš link …

Filter: 06.01-.06.04.

Ukupni promet 8.810.156,92 kn
Ukupno dionica 452.201
Ponderirani prosjek 19,48 kn

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche


Vaš link …

06.01-.06.04.

Ukupni promet 8.810.156,92 kn
Ukupno dionica 452.201
Ponderirani prosjek 19,48 kn

ok, rekao sam da je bila procjena od oka…

Ignore: KressoM, delux

Umjesto da računaš procjenu srednjeg ponderiranog prosjeka bolje da računaš
ogromne gubitke kolega Avax10.

Gubitaka više nema, čitaj izvješća, trend je smanjenja od 2013. godine.


Umjesto da računaš procjenu srednjeg ponderiranog prosjeka bolje da računaš
ogromne gubitke kolega Avax10.

belje je danas na -16%, valjda najveći pad na ZSE…..palo je kao da ono samo predstavlja cijeli agrokor, a među najmanje je izloženima agrokoru u tom sustavu…očito je da prodaje netko tko je dobio dionice na ime duga i treba mu keš.
dobro njemu, dobro meni pa sam danas dokupio, a i još ću narednih dana ako bude diskonta

Ignore: KressoM, delux



Umjesto da računaš procjenu srednjeg ponderiranog prosjeka bolje da računaš
ogromne gubitke kolega Avax10.

belje je danas na -16%, valjda najveći pad na ZSE…..palo je kao da ono samo predstavlja cijeli agrokor, a među najmanje je izloženima agrokoru u tom sustavu…očito je da prodaje netko tko je dobio dionice na ime duga i treba mu keš.
dobro njemu, dobro meni pa sam danas dokupio, a i još ću narednih dana ako bude diskonta
[/quote]

Ja sam u ponedjeljak kupovao po 17 kn i danas po 13 kn, stanje u belju nikad bolje, zadnji kvartal imaju 5 milijuna kn dobiti

Ovdje treba biti realan tko je god bio u todexu, većina nije prošla dobro, a kraja se ne vidi zbog jamstava, dugova i daljnjega raspetljavanja i razvodnjavanja.

New Report

Close