BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

310, gric, gric…
Dalnji je komentar suvišan.

Scio me nihil scire

Ide Belje gore, to rijetki spore, samo sporo ide gore! Ovim tempom nista od 400 ove godine a ne sto neki govore o cetveroznamenkastim brojkama!

Ko visoko leti nisko pada

Ovo nije dionica za nestrpljive,šta se bude više čekalo na prodaji to viša zarada.

Kao i na 99% drugih dionica!
Samo nadajmo se da Belje može i brže!
Iako, ni ovako se ne možemo žaliti.

Kako kaže poslovica…festina lente, ili tako nešto![smiley7]

Obratite pozornost na k/p.
Pozdrav.


Obratite pozornost na k/p. Pozdrav.

Daj baci k/p da vidimo!
Ovo dionica je van fokusa većih ulagača ali doći će i njenih 5 minuta,mi smo tu da strpljivo čekamo!

Novac je kisik burze!


Daj baci k/p da vidimo!
Ovo dionica je van fokusa većih ulagača ali doći će i njenih 5 minuta,mi smo tu da strpljivo čekamo!

Postano na K/P
http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=506&pg=2843

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Obratite pozornost na k/p. Pozdrav.

kupnja lagano prestize ponudu… daj boze da i na belju uskoro vidimo skok a da ne bude opet pucanj “u prazno”
[smiley10]

Pretpostavka je majka svih zaj***

Uzdam se u gospona sa tvog avatara, 40% portfelja mi je u njoj, ali kao što sad mnogi (a mogao sam i ja) trljaju ručice sa Petrokemijom, tako ćemo i mi sa Beljem.
Jer ponekad nema vremena za reakciju.

Nadam se da cemo i mi docekati da nam zablokiraju BELJ-e na jedno +20% na dnevnoj razini[smiley2]

[color=blue][b]Dovoljno... nikad nije dovoljno.[/b][/color] [i][/i]

Kod mene je slična situacija, imam preko 40% portfelja u Belju i uopće me ne zabrinjava ovaj “spori rast”. Kod VIra je bila slična situacija pa sam se više brinuo nego ovdje. Smatram da je u poljoprivredi budućnost i da nismo ni blizu max vrijednosti dionica u poljoprivrednom sektoru koji se tek u zadnje vrijeme počinje razvijati u pravom smijeru.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Uzdam se u gospona sa tvog avatara, 40% portfelja mi je u njoj, ali kao što sad mnogi (a mogao sam i ja) trljaju ručice sa Petrokemijom, tako ćemo i mi sa Beljem.
Jer ponekad nema vremena za reakciju.

pa zar nije bolje trljati ručice i sa petrokemijom i sa beljem?

http://www.diplomata.org/diplomata/drzave/index.php?broj=9

New Report

Close