BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma decki,pa nemogu vjerovati da Vas napusta optimizam,pa ako kod neke dionice nema uopce niti imalo sumnje u ispravnost investiranja-onda je to BLJE ( uz DDJH i PTKM)
samo strpljenja i nista vise,ja ju imam i nema prodaje jos najmanje 18 mjeseci-testiram ju na dvije godine,a sada je vec vise nego zadovoljovajuce(usla u prosjeku na 256) a najbolje tek sljedi i nadolazecim vremenima.
Bilo kako bilo,ugodan i sretan Uskrs svim postenim hrvatima i ostalim ljudima dobre volje,a posebice “Beljcima”![smiley2]


rogi: ”
Osobno vjerujem da će u ovoj godini stići do novog ATH, skromno oko 500
kn. ”
Ovo je stvarno vrlo skromna prognoza, tih 500 kn. Svi ovdje pišu kako
je Belje izuzetno obečavajuće, a ti prognoziraš manji rast nego prošle
godine???

Kolega agramer napisah “skromno 500”, a vjerujem da ona može i puno više. Svi koji prate ovu dionicu znaju koji je tu potencijal. Ono što ja predviđam je eksplozija nakom samo jednog malo boljeg izvješća a ako tu jače uleti još koji fond onda ni 1000 kn nije daleko.
Sretan Uskrs!

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


agramer666: ” rogi: ” Osobno vjerujem da će u ovoj godini stići do novog ATH, skromno oko 500 kn. ” Ovo je stvarno vrlo skromna prognoza, tih 500 kn. Svi ovdje pišu kako je Belje izuzetno obečavajuće, a ti prognoziraš manji rast nego prošle godine??? ” Kolega agramer napisah “skromno 500”, a vjerujem da ona može i puno više. Svi koji prate ovu dionicu znaju koji je tu potencijal. Ono što ja predviđam je eksplozija nakom samo jednog malo boljeg izvješća a ako tu jače uleti još koji fond onda ni 1000 kn nije daleko. Sretan Uskrs!

rogi moj, teško će to ići i do 400,00 a kamoli više …

ljudi su se opekli ovom dionicom, pa sada pušu i na hladno …
pogledaj koliki je rast ove dionice unazad 2 godine …
u igri je preko 8 milijuna dionica … (još ne formalno)
RDG je napuhan i bojim se da to još ne će skoro izaći na dobro …
višak zaposlenih je evidentan …

prema dosadašnjim iskustvima, prodaj prije izvješća, pa jeftino kupi nakon … nažalost je tako

I love the Smell of Profits in the Morning

Kolega fazan ja mislim drugačije.
Ako je g. T. uspio sa ostalim tvrtkama iz koncerna onda će i ovdje. Problemi uvijek postoje što je normalna stvar a uspješan je onaj koji ih može riješiti. U igri je veliki kapital i država tako da mislim da u ovoj dionici nema zime.
Treba samo imati strpljenja, zapamtiti ću vaše mišljenje da neće rasti jer mislim da ste u krivu pa ćemo vidjeti na kraju godine da li je bilo rasta i koliki je bio.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Kolega fazan ja mislim drugačije.
Ako je g. T. uspio sa ostalim tvrtkama iz koncerna onda će i ovdje. Problemi uvijek postoje što je normalna stvar a uspješan je onaj koji ih može riješiti. U igri je veliki kapital i država tako da mislim da u ovoj dionici nema zime.
Treba samo imati strpljenja, zapamtiti ću vaše mišljenje da neće rasti jer mislim da ste u krivu pa ćemo vidjeti na kraju godine da li je bilo rasta i koliki je bio.

rogi, kaj do kraja godine…htio si reći odmah poslije izvješća prvog kvartala…

osobno mislim, bez obzira na sve da ta dionica ide do 500 kunića, ali da će doći do 400 i tamo malo biti dok ne dođe novo izvješće sa lijepi rezultatima.

Ljudi pa pročitajte ponovo intervju od Škorića i malo obratite pozornost gdje je sve investirano i koliko,te koliko se još investicija planira!
Pa što mi sad znači RDG kad će on svaki put biti drugačiji,a tendencija iz svih izvještaja je rast ukupnih prihoda i dobiti i tako će biti narednih pet godina barem!
Ima li netko da mi kaže zašto prihodi i dobit neće rasti narednih pet godina a poslovanje sve profitabilnije?

Novac je kisik burze!


osobno mislim, bez obzira na sve da ta dionica ide do 500 kunića, ali da će doći do 400 i tamo malo biti dok ne dođe novo izvješće sa lijepi rezultatima.

I ja mislim da će ići do 500 kn, ali je pitanje kako brzo. Mislim da je nerealno očekivati, s obzirom na kretanje cijene ove dionice u zadnjih 6 mj, tih 500 kn tako brzo. Ako dođe do 400 kn nakon FI za IQ, mislim da svi možemo biti i više nego zadovoljni!
Nemojte zaboraviti da su se trendovi rasta ove dionice očigledno promijenili, nije to više ono od prije 6 i više mjeseci


maliKopac: ” osobno mislim, bez obzira na sve da ta dionica ide do 500 kunića, ali da će doći do 400 i tamo malo biti dok ne dođe novo izvješće sa lijepi rezultatima. ” I ja mislim da će ići do 500 kn, ali je pitanje kako brzo. Mislim da je nerealno očekivati, s obzirom na kretanje cijene ove dionice u zadnjih 6 mj, tih 500 kn tako brzo. Ako dođe do 400 kn nakon FI za IQ, mislim da svi možemo biti i više nego zadovoljni! Nemojte zaboraviti da su se trendovi rasta ove dionice očigledno promijenili, nije to više ono od prije 6 i više mjeseci

Sve je isto kao i prije … ne pali ni čika bolinger kod ove dionice …

rogi, dionica je svakako perspektivna, ali gledajući kako nam raste tržište, ovo je gubitak vremena …

ja prodajem na 350 i bris, a tebi i drugima želim lijep prinos do kraja godine …

I love the Smell of Profits in the Morning

Lijepo od vas kolega fazan na iskrenosti. Vi imate vaš target i to je sasvim ok. Hvala na željama i ja vama želim lijepi prinos u drugim dionicama i znam da će te poslije opet doći natrag kad ovaj brzi vlak krene naprijed.

Da, trendovi su se promjenili ali oni se preko noći mogu opet promjeniti ako stignu nove pozitivne vijesti. Vjerujte, kod ove dionice će ih biti još puno. Mislim da je ovih 300-310 kn donja granica ispod koje će biti teško nešto ugrabiti. Belje se tek počelo razvijati i ovo je po mojem mišljenju dobra prilika za ulazak.
Znam da možda poređenje nije najbolje ali Viro je sada na 1000+. Tko je to mogao pretpostaviti prije 4,5 mj. Pričalo se da je to uspavana ljepotica, itd… ljudi su bježali van jer nisu jednostavno imali strpljenja.
A ja kažem ovako: Belje ima najmanje duplo veći potencijal od Vira kad se završi sa investicijskim ciklusom i krene u rad svim kapacitetima.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Lijepo od vas kolega fazan na iskrenosti. Vi imate vaš target i to je sasvim ok. Hvala na željama i ja vama želim lijepi prinos u drugim dionicama i znam da će te poslije opet doći natrag kad ovaj brzi vlak krene naprijed.

Da, trendovi su se promjenili ali oni se preko noći mogu opet promjeniti ako stignu nove pozitivne vijesti. Vjerujte, kod ove dionice će ih biti još puno. Mislim da je ovih 300-310 kn donja granica ispod koje će biti teško nešto ugrabiti. Belje se tek počelo razvijati i ovo je po mojem mišljenju dobra prilika za ulazak.
Znam da možda poređenje nije najbolje ali Viro je sada na 1000+. Tko je to mogao pretpostaviti prije 4,5 mj. Pričalo se da je to uspavana ljepotica, itd… ljudi su bježali van jer nisu jednostavno imali strpljenja.
A ja kažem ovako: Belje ima najmanje duplo veći potencijal od Vira kad se završi sa investicijskim ciklusom i krene u rad svim kapacitetima.


Možda i ima potancijal jednog Vira ***obrisano*** up,no
imam dojam da je gazda baš ovu firmu u koncernu izabrao za pretakanje
profita drugim, kojima je to iz raznih razloga potrebno.
Zato izvješća mirišu na štelicu..Belje je trebalo imati čistih 20 mil.dobiti.
Žao mi je zbog toga i slažem se sa fazanom u tom da ima profitabilnijih inv. u jedinici
vremena.

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


” Možda i ima potancijal jednog Vira ***obrisano***,no imam dojam da je gazda baš ovu firmu u koncernu izabrao za pretakanje profita drugim, kojima je to iz raznih razloga potrebno. Zato izvješća mirišu na štelicu..Belje je trebalo imati čistih 20 mil.dobiti. Žao mi je zbog toga i slažem se sa fazanom u tom da ima profitabilnijih inv. u jedinici vremena.

Upravo i ja imam takav osjećaj. Zato mi se čini da ću vrlo brzo morati malo diverzificirati svoj portfelj, koji je sada isključivo u ovoj dionici. Malo simo, malo tamo, a jedan manji dio će ipak ostati i ovdje, za dugoročnu korist koje će sigurno biti, ali ja u slijedečih 45 dana moram nešto i zaraditi, a ovdje stojim na mjestu već nekoliko mjeseci!
[smiley5][smiley6]

bakulaz:

” Možda i ima potancijal jednog Vira ***obrisano***,no imam dojam da je gazda baš ovu firmu u koncernu izabrao za pretakanje profita drugim, kojima je to iz raznih razloga potrebno. Zato izvješća mirišu na štelicu..Belje je trebalo imati čistih 20 mil.dobiti. Žao mi je zbog toga i slažem se sa fazanom u tom da ima profitabilnijih inv. u jedinici vremena.

Upravo i ja imam takav osjećaj. Zato mi se čini da ću vrlo brzo morati malo diverzificirati svoj portfelj, koji je sada isključivo u ovoj dionici. Malo simo, malo tamo, a jedan manji dio će ipak ostati i ovdje, za dugoročnu korist koje će sigurno biti, ali ja u slijedečih 45 dana moram nešto i zaraditi, a ovdje stojim na mjestu već nekoliko mjeseci!
[smiley5][smiley6]

Samo da vam ne bude žao kolega kad krene up.
Sretno sa prodajom i diverzifikacijom portfelja. [smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

New Report

Close