BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

8.3.2017.


moram priznati da su studenti dobro odradili svoj posao i nagovorili me da kupim par tisuća komada belja..

15.3.2017.


pobjego i ja… netko mi je reko da sam mali miš na ovom forumu.. ja se toga ne sramim 🙂

*bem ti takve investitore!
[/quote]jos 1 kapituljeros 🙂



Danas na poznatom blogu objavljeno da je najpoznatiji bloger trzista kapitala dionicar Belja!

to se znalo i prije
[/quote]

Niste u pravu!
Ulaz je od nedavno-a vi postavite pitanje na njegovom blogu ako ne verujete!

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

u strahu su velike oči… 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ne vidim uopće kakve veze ima dugovanje Agrokora prema državi ili dobavljačima s Beljem.
Belje se nije zaduživalo, dakle i da ide naplata to bi značilo prodaju imovine,a Belje bi se lako prodalo
po 40kn jer su u više navrata ovdje bili Kinezi.
I da ide naplata netko će preuzeti Todin kolač u Belju (Kinezi su zainteresirani jer sam ih vidio) i to koliko ja vidim je samo plus za dioničare. Ima dosta ljudi koji su kupovali na 100, 200 pa i 385kn na vrhu, a sad kad je cijena 20kn priča se o katastrofi. Ali nitko ne može oduzeti ljudima njihove dionice i njihov udio u podjeli prodaje. Jer ponavljam dužnik je Agrokor.
Zaposlenik sam Belja i ove godine sam dobio božićnicu, dobio sam regres tj. nagradu za 15g. rada u Belju. Plaća uredno sjeda svaki mjesec, a na raspolaganju imam i mobitel i službeno vozilo.
Ne vidim uopće zašto neki katastrofičari pišu negativno bez razloga.
Pa nek se promijeni vlasnik, ali Belje će i dalje raditi jer niti je zaduženo kao nekada,a postrojenja su
više nego odlična. Doduše ovo danas mi se činilo dosta kao short selling. Prodaj pa kupi niže,
a i kao da je CERP prodavao svoj paket jer inače ne znam tko bi mogao srušiti toliko dionicu.
Koliko sam upoznat slobodnih dionica nema preko 350.000 kom, a danas je planulo 58.000kom.
Još 2-3 dana ovakve meze i bit će RAST da će se i IGH i PETROKEMIJA posramiti.
Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi
toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.
Slično je bilo na Petrokemiji na 9kn kad su se mnogi mislili da li da kupuju od panike ,na ATPL
na 100kn totalna panika kao da je firma propala, na DLKV na 10kn i da ne nabrajam dalje.
Veliki volumeni označavaju DNO,a i divergencije su pozitivne.
Vrijeme je kupovine. Danas sam uzeo prvih 1000kom. A koliko vidim i još neki jači igrači meze,
među njima i g. Nenad. A isti je kupovao i DLKV po 12-13kn kad nitko nije htio.




Danas na poznatom blogu objavljeno da je najpoznatiji bloger trzista kapitala dionicar Belja!

to se znalo i prije
[/quote]

Niste u pravu!
Ulaz je od nedavno-a vi postavite pitanje na njegovom blogu ako ne verujete!
[/quote]

na 359 strani imate listu dionicara belja i bakić je 9., kasnije je nadokupio i dosao do 7. mjesta
da li je u meduvremenu sve prodao i opet usao, sumljam.


u strahu su velike oči… 🙂

dečko, nije za tebe burza, drž se ti kladionice.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Kolega dragi neistina je to što pišete.
G. Nenad nije u prvih 10 dioničara na jučerašnji dan.
Dakle govorite da je na poziciji 7. a nije.
Dakle vjerovatno je da je počeo kupovati,a i veliki promet
danas dosta govori.
Ulazi brutalni kapital i treba ga pratiti.


BELJE D.D./REDOVNA BLJE-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. AGROKOR D.D. 5.579.663 67,92 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 658.736 8,02 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
3. GAŠPAR ANTE 121.132 1,47 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
4. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 34.136 0,42 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 13.383 0,16 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. PBZ D.D. 10.720 0,13 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
7. CREDO BANKA D.D. 10.176 0,12 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. BORAS ARIJANA 9.737 0,12 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. BAKIĆ NENAD 9.128 0,11 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
10. PODRAVSKA BANKA D.D. 7.978 0,10 Skrb. račun KOPRIVNICA, HRVATSKA
Ukupno: 78,57

Backdraft, nisam znao za tu informaciju, u to vrijeme nisam ulagao na burzu, hvala na informaciji

Kolega ja nisam ni rekao da je on sada u top 10 sto mozete procitati iz par postova iznad, nego da je bio ( a to mozete procitati na 359 strani belja). On je nadokupio nego vupik sto i sam na blogu napisao.

Što se Bakića tiče, imate napomenu na kraju teksta ispod grafikona.

Vaš link …[/url]

Ni ja do danas nisam znao da ima Belje. Znao sam za Vupik, ali o Belju nikada nisam ništa od njega pročitao. U svakom slučaju, interesantno.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Mi kao njegov kooperant nemamo baš dobra iskustva sa beljem tj sa isplatom novca nakon isporučene robe . Čeka se pola godine i to isplaćuju pomalo . Moraš ih zvati svaki dan da ti nešto uplati . I sad vi meni objasnite kako da moj opg funkcionira dok ja njega čekam pola godine novce a trebaju skoro svaki dan ? .A tamo neka zadruga za isti posao mi isplatila novce za 7 dana ko je tu onda lud ?

Dugo nisam pratio BELJE ,a niti nasu burzu.
Sada kada je Agrokor u problemima,barem ce te znati “na cemu ste”!
Generalno,ako je Belje,Vupik,PIK Vinkovci etc. jamac za enormne kredite Agrokora,ta drustva bi se mogla naci “u problemima”,tako da ne stoji trvdnja nekih forumasa “da to nema veze s Beljem”!
Dakako,postoje i mogucnosti IPO-a BELJA(i drugih) i promjena vlasnicke strukture(sto je dobro dugorocno),ali kratkorocno mozda i ne(cijena mozda znatno ispod trzisne ,etc.).
U svakom slucaju biti ce interesantno i kao uvijek mnogi ce izgubiti,ali neki i profitirati!

New Report

Close