BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


早上好,你怎麼做今天

Dobro jutro, kako si danas?

@rege
odgovor tko kupuje je jasan: mali ulagači koji misle zaraditi na odbijancu
no puno je značajnije pitanje: TKO je na strani PRODAJE??

p.s. evo upravo je iskipano preko 2300 komada po kupnji

Ignore: KressoM, delux

Danas na poznatom blogu objavljeno da je najpoznatiji bloger trzista kapitala dionicar Belja!

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

pobjego i ja… netko mi je reko da sam mali miš na ovom forumu.. ja se toga ne sramim 🙂

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Danas na poznatom blogu objavljeno da je najpoznatiji bloger trzista kapitala dionicar Belja!

to se znalo i prije


Danas na poznatom blogu objavljeno da je najpoznatiji bloger trzista kapitala dionicar Belja!

bloger ili ne bloger, ali za sad je iskrcano preko 50.000 komada…

Ignore: KressoM, delux


pobjego i ja… netko mi je reko da sam mali miš na ovom forumu.. ja se toga ne sramim 🙂

Mislim da si napravio klasičnu početničku grešku, ali možda i griješim.

halfte trinken, halfte Šarcu geben



pobjego i ja… netko mi je reko da sam mali miš na ovom forumu.. ja se toga ne sramim 🙂

Mislim da si napravio klasičnu početničku grešku, ali možda i griješim.
[/quote]

moguće.. mislio držat, stavljat naloge na niže i tako, a onda reko ko ga … manje ću poreza platit..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ja dokupio.

Zahvaljujem!

La vita e bella!



Danas na poznatom blogu objavljeno da je najpoznatiji bloger trzista kapitala dionicar Belja!

to se znalo i prije
[/quote]

Kako se znalo?

8.3.2017.


moram priznati da su studenti dobro odradili svoj posao i nagovorili me da kupim par tisuća komada belja..

15.3.2017.


pobjego i ja… netko mi je reko da sam mali miš na ovom forumu.. ja se toga ne sramim 🙂

*bem ti takve investitore!

La vita e bella!




Danas na poznatom blogu objavljeno da je najpoznatiji bloger trzista kapitala dionicar Belja!

to se znalo i prije
[/quote]

Kako se znalo?
[/quote]

pa prije par godina je bio i u top 10. koliko sad ima ne znam, ali vjerujem dosta. on ispod svakog clanka u kojem spomene neku dionicu koju ima napise to. tako sam zapravo i dosao do tog podatka jer vise nije u top 10.

New Report

Close