BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

KOliko % je Belje raslo prosle godine?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

najniža 93kn najviša 349kn

Novac je kisik burze!

142%?

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ove godine ce vise…drzite me za rijec[smiley11]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Belje će u ovoj godini imati sigurno povećanje prihoda širenjem tržišta na BIH i novim ciklusom ulaganja. Ono što se sada dešava je kapitalizacija dobiti i nervoza kod određenog određeno broja ulagača zbog povijesti ove dionice. Naime, imala je velike oscilacije prošle godine neposredno poslije izlazaka izvješća i dokapitalizacije tako da je optimizam malo splasnuo. To nije u krajnjem slučaju ni tako loše jer će se testirati strpljenje i vjeovatno će oni koji tvrdo vjeruju u ovu dionicu tu ostati i duže a oni malo slabijeg srca obilaziti i izlaziti dok ponovno ne krene i ostvari znatan rast.
Osobno vjerujem da će u ovoj godini stići do novog ATH, skromno oko 500 kn.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


Osobno vjerujem da će u ovoj godini stići do novog ATH, skromno oko 500 kn.

Ovo je stvarno vrlo skromna prognoza, tih 500 kn. Svi ovdje pišu kako je Belje izuzetno obečavajuće, a ti prognoziraš manji rast nego prošle godine???

i ja isto kontam, ove godine tko se ne ukrca dok je nisko gorko ce ga gledat kada skoci[smiley11]

ne mari za male stvari i ostat ce male


Mislim da će sutra još malo dolje. Netko se stavio na prodaju sa 1.000 komada po 310,00kn tako da će svi koji će htjeti prodati morati ispod njega. Onda nam slijedi stabilizacija cijene na kraju tjedna, pa očekivanje novog izvješća što bi značilo opet prema gore. Ovog puta ne očekujem značajniji skok prije izvješća za 1Q, nego tek nakon što se izvješće objavi.
Nisam mogao izdržati da ne pronađem jedan svoj post iz 11.06.[smiley2] vorda: ” Od Belja ne treba puno očekivati jer će time pad nakon svakog izvješća biti sve bolniji. Naime, dioničari Belja nikako da nauče lekciju. Belje treba prodati neposredno prije izlaska izvješća, a kupiti ga neposredno nakon izlaska izvješća. Nakon mjesec dana lekcija se zaboravlja, dionica opet počinje rasti, i tu je trenutak da se ponovno proda. To je moja “tehnička analiza”. Pokušajte ovako raditi i nećete izgubiti. Ja to tako radim već neko vijeme.[smiley2] Pozdrav ” [smiley2][smiley2][smiley2]
[/quote]

Ovakav način na koji si ti radio je sigurno bio dobar. Međutim od ove godine će se sigurno i to promjeniti. Sačekajmo izvješće za 1Q pa ćemo vidjeti da li ova tvoja TA još uvijek funkcionira. Mislim da je gotovo sa takvom analizom kod Belja.

hpb skrbnički si malo dokupio dionice….tko zna zašto :)) he he he zeko zna. da li to znači da će se belje još jedno vrijeme moći kupiti ispod 400 kunića i onda fijuuuuu u nebo…

Čini se da kupnja polako jača.
Da li netko zna kada bi mogli očekivati izvješće 1q?

BLJE-R-A Vrijeme: 15:01:48
Kupnja
Ukupno ponuda 34
Ukupno dionica 8932

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
Prodaja
Ukupno ponuda 63
Ukupno dionica 8405

5 najboljih ponuda
Cijena Količina
305,50 65
305,10 150
305,00 500
304,21 550
304,02 31

310,00 200
313,00 56
315,00 142
316,99 160
317,98 71

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Za jedno 20-ak dana!Kako će Todorić nabrijat izvješće!Bit će 100 milijuna prihoda i 2 milijuna dobiti.
A tko mu je kriv kad se previše hvali[smiley1][smiley2][smiley7]

p.s.prošle godine je kvartal bio s 86 milja prihoda i 305 000 dobiti,baš me zanima kako je ova godina krenula

Novac je kisik burze!

NAdam se da če to uskoro preko 400kn kako kažete.

you think your special you do, i can see it in your eyes

New Report

Close