BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da gazda ima para prvo bi platio struju u Srbiji, kako bi vlasnik koji propada mogao imati dobit. Ne kužim to računovodstvo.

Dobit 5 milja za zadnji kvartal, preokret je počeo, ja super zadovoljan.

BLJE u plusu, ja ne vjerujem….

Nisam dioničar, nije veliki plus, ali lijepo je za vidjet!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


BLJE u plusu, ja ne vjerujem….

Belje je u plusu?
Ja recimo vidim da je 33.954.276 u konsolidiranom minusu.
Jedino što je u Q4 iskazana dobit 4.467.311 i to daje kakvu-takvu nadu.
Prihodi nešto manji nego lani, što je začuđujuće.

Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Jubito
Pa za prvih 9 mjeseci smo i prije znali rezultat, čekali smo zadnji kvartal koji je izvanredan.

A dobro, dobro, priznajem da su se malo popravili.

Ili su odlučili promijeniti politiku, plasirati nešto bolja izvješća i dizati vrijednost firme obzirom da je Agrokor na klimavim nogama, pa bi se imovina mogla počet i prodavat, a zašto prodavati jeftinije kad može skuplje !

Vaš link …

halfte trinken, halfte Šarcu geben

sto vele bookeri?
kolko vrijedi?
hvala

Ekipa par pojedinaca vam pise ono sto zelite procitati. Pamet u glavu, lova je vasa!

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

Malo pogledati novčani tok, dobro je Belje iscijeđeno, preko 300 milja kn u operativnom isparilo…

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79


Ekipa par pojedinaca vam pise ono sto zelite procitati. Pamet u glavu, lova je vasa!

Dušebrižnik.
Ovakvi su mi najbolji. Pišu na temi jer Vam žele dobro.
Inače, dobro je poznato da se u dionice ulaže iz čisto humanitarnih razloga.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Sad sam pogledao izvještaj, izgleda dobro, ako se nastavi trend, to je to, ionako se čekao preokretaj u poslovanju, eto stigao je konačno.

[i]volim dividendu više nego hladnu pivu[/i]

New Report

Close