BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ludi sistem poticaja po kojem se potiče površina, a ne količina polako uzima svoj danak. Koliko poticaja je isplaćeno za površine koje nikada nisu bile obrađene nikada nećemo saznati, Jedna od većih pljački ove države. Vjerovatno režirana od strane onih koji su to od početka imali na umu.


Avax tako se ne prodaje nego kupuje

zašto onda ne kupuješ? imaš skoro 13.000 komada do 23 kn

Ignore: KressoM, delux

Psihicki rat, pa sto ne spuste sa tom kolicinom ispod 20 Kn.

Hoće li opet i ovog izvješća biti svega kao i inače??

Nije pitanje da li je gubitak vec koliko je.
Verujem da je kvartalno barem 30-40 milijona minus-bile su neke stete na poljoprivredi, vinogradi napadnuti..
Zato i je cena ovde..

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


@super24
procitajte post s prethodne stranice od miska i raspitajte se kod ljudi koji su napustili npr svinjogojske farme belja zasto je meso belja skupo, a proizvodnja neefikasna.

ne poznajem takve ljude, a o beljskom mesu ne znam mnogo, osim da im je kulen prilično dobar i povoljan.. samo sam dao objašnjenje zašto ljudi napuštaju Slavoniju.. sigurno ne zbog toga kako Belje posluje..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

izvješće će sigurno biti loše, gubitak ca. 100 miliona kuna.. a s dugovima koje imaju trebali bi imati 50- 100 miliona dobiti da opravdaju sadašnju cijenu

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


izvješće će sigurno biti loše, gubitak ca. 100 miliona kuna.. a s dugovima koje imaju trebali bi imati 50- 100 miliona dobiti da opravdaju sadašnju cijenu

50-100 dobiti da opravdaju cijenu?
ma molim Vas….

prodaja stišće prema dolje, došao je na prodaju nalog od 6635 komada na 21,50 kn

Ignore: KressoM, delux

kad su čuli da prognostik kupuje u 12,00 sati došlo je još 2000 komada na 21,50 kn, sad će prognostik zameziti 8684 komada na 21,50 kn

Ignore: KressoM, delux

Zanimljiv paket od 8t , a jos bolje mi je da nitko nije ispod njega na prodaji, sto je inace slucaj. Neznam jer taj nalog za plasenje, dogovoreno ili se stvarno nekom zuri van sa vecom kolicinom, nebi ga onda stavio da ga vidimo vec pi lupo po kupnji tako da kontam da je jedno od prva dva. moje misljenje

ne mari za male stvari i ostat ce male

@airfire dogovoreni nalog koji stoji na asku vec 2 dana?

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.

New Report

Close