BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ukupna vrijednost na prodaji 665.206 kn a prosli tjedan je bilo 1.086.000 kn

ma to je nebitno, kao i da netko stavi 100.000 komada na kupnju na 1 kn….
bitne su samo količine u prvih 10-15 naloga

Ignore: KressoM, delux

Hoće li i nas , imatelje ove dionice, napokon krenuti !?



utihnuli ste ovdje.. odustali i .prodali svi? 🙂

ma tu smo. prodali nismo i necemo jos dugo. bar ja. nadam se dobroj prici nakon par godina patnje
[/quote] kupci ispod 40 tak kn mogu se nadati ,,ovi ostali( dugorocni ) neznam sto bi koment.


Hoće li i nas , imatelje ove dionice, napokon krenuti !?

Neće.

halfte trinken, halfte Šarcu geben



Hoće li i nas , imatelje ove dionice, napokon krenuti !?

Neće.
[/quote]

Zbog cega?

Na poljoprivredu je porez smanjen, moje je misnjenje da se samo čeka zaokret na FI i onda bi se to moglo značajno odraziti na cijenu dionice (nešto kao okidač).

Lp


Na poljoprivredu je porez smanjen, moje je misnjenje da se samo čeka zaokret na FI i onda bi se to moglo značajno odraziti na cijenu dionice (nešto kao okidač).

Lp

Kolega, dijelim misljenje .




Hoće li i nas , imatelje ove dionice, napokon krenuti !?

Neće.
[/quote]

Zbog cega?
[/quote]

Jer su muljatori.
Iako, realno gledajući, ovo je stvarno smiješna cijena.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Hoce li meni vise netko sa dvije kile mozga objasniti zasto je ovo podcijeneno?!

Ponoviti cu okvirnu kalkulaciju, neka je fer cijena (po vama) 44 kn, uz vrlo vrlo izdasni P/E 10, EPS bi bio 4,4 kn. Na 45,7 milijuna dionica to znaci da bi BLJE trebalo imati dobit od 201 MILIJUNA KUNA dobiti. Na prihode od 1,652 milijardi kuna. HALO?! Pa to je neto marza od 12%. Sta je vama ljudi?

I nemojte mi sa forama koliko je vrijedilo pred 5 godina. Pogotovo od likova koji na drugim temama pricaju o “kupovini buducnosti”.

Ponavljam, radim u Belju i što novinari pišu je laž. Belje je odlična firma i proizvodi toliko dobrih proizvoda kakve ni Podravka nema.



Hoće li i nas , imatelje ove dionice, napokon krenuti !?

Neće.
[/quote]hoce itekako..samo gledaj iducih par tjedana -mjeseci…ovo je dno dna ..
imam BLJE ulaz 21.5kn i nije nagovor na nista

Crobiz koja je po vama realna cijena uz ovakvo stanje?

New Report

Close