BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Isprika, kasno sam shvatio da je stara cijena.

🙁 za PG.

I love the Smell of Profits in the Morning

Ma nemas beda…. nije tvoja greska sto oni drze na stranici stare podatke
Nego bas bi me zanimalo kako izgleda nova TA belja… brijem da smo sa 305 probili donju granicu

Pretpostavka je majka svih zaj***


Po TA na PG BLJE na prvom mjestu za kupnju. [smiley8]

…. pa staro je pravilo da se na loše vijesti kupuje…. i onda na kraju sve štima….

Scio me nihil scire


Ma nemas beda…. nije tvoja greska sto oni drze na stranici stare podatke Nego bas bi me zanimalo kako izgleda nova TA belja… brijem da smo sa 305 probili donju granicu

Donju granicu čega? Ako misliš na boolingera ima tu još prostora [smiley16].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Nažalost izgleda po tehničkoj da idemo down?

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Nažalost izgleda po tehničkoj da idemo down?

Znači sutra ponovno jašemo UP 🙂

I love the Smell of Profits in the Morning

Mislim da će sutra još malo dolje. Netko se stavio na prodaju sa 1.000 komada po 310,00kn tako da će svi koji će htjeti prodati morati ispod njega. Onda nam slijedi stabilizacija cijene na kraju tjedna, pa očekivanje novog izvješća što bi značilo opet prema gore. Ovog puta ne očekujem značajniji skok prije izvješća za 1Q, nego tek nakon što se izvješće objavi.

Kada izlazi kvartalno?

What we've got here is a failure to communicate...


Mislim da će sutra još malo dolje. Netko se stavio na prodaju sa 1.000 komada po 310,00kn tako da će svi koji će htjeti prodati morati ispod njega. Onda nam slijedi stabilizacija cijene na kraju tjedna, pa očekivanje novog izvješća što bi značilo opet prema gore. Ovog puta ne očekujem značajniji skok prije izvješća za 1Q, nego tek nakon što se izvješće objavi.

a što je 1000 x 310, pih
ako se neki stvarno boje tog naloga onda je bolje da nestanu iz Belja [smiley2] bit će manje drhtavih ručica.

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.


Mislim da će sutra još malo dolje. Netko se stavio na prodaju sa 1.000 komada po 310,00kn tako da će svi koji će htjeti prodati morati ispod njega. Onda nam slijedi stabilizacija cijene na kraju tjedna, pa očekivanje novog izvješća što bi značilo opet prema gore. Ovog puta ne očekujem značajniji skok prije izvješća za 1Q, nego tek nakon što se izvješće objavi.

Nisam mogao izdržati da ne pronađem jedan svoj post iz 11.06.[smiley2]


Od Belja ne treba puno očekivati jer će time pad nakon svakog izvješća biti sve bolniji. Naime, dioničari Belja nikako da nauče lekciju. Belje treba prodati neposredno prije izlaska izvješća, a kupiti ga neposredno nakon izlaska izvješća. Nakon mjesec dana lekcija se zaboravlja, dionica opet počinje rasti, i tu je trenutak da se ponovno proda. To je moja “tehnička analiza”. Pokušajte ovako raditi i nećete izgubiti. Ja to tako radim već neko vijeme.[smiley2] Pozdrav

[smiley2][smiley2][smiley2]

kaj mislite ,do kad će cijena padati?


kaj mislite ,do kad će cijena padati?

Fakat nezahvalno za odgovorit al ako Belje ostane na razini iznad 300kn to je po meni jako dobar znak jer je onda u čvrstim rukama tj. ne nasjeda na omalovažavanja gleda napretka!!!
Za 25 dana ćemo vidjeti kvartalno izvješće i kojim tempom i u kojem smjeru je krenula firma od početka godine
Samo strpljivo,menadzment je najjača strana Agrokora a to ti je kod izbora dionice za investiranje gotovo najvažnije!

Novac je kisik burze!

New Report

Close