BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Čisto da se informiramo malo bolje.
Mislim, šta će Agram Brokerima 132000 dionica Belja?!?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Gore sam (na istoj stranici?!?!) već napisao odgovor na slično, niti su ikada kupili niti su sada prodali jer nisu nikada niti imali, to su dionice koje se vrte kao kolateral u repo transakcijama.

Niste primjetili da nitko nikada ovdje nije dao obavijest o prelasku ili spuštanja ispod nekog praga a dionica je na uređenom tržištu?

Zakon o tržištu kapitala, članak 413.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Aha, to je znači taj kontekst. Znači to su zapravo sve gazdine dionice pod nekim zalogom? Ne kužim to s repo transakcijama, šta je to uopće?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Imate na temi SLPF, 3.2.2017 11:50

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Eto panike!

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

Da vidimo na koliko će krenuti odbijanac.

..., a na kraju, Revolucija pojede svoje najbolje sinove.

evo ga….

S jednom dionicom na 21.81, hehe. Odličan oporavak.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


S jednom dionicom na 21.81, hehe. Odličan oporavak.

jednom??

Ovo danas je samo uvod u slobodan pad nakon objave FI 4Q.

A što ako baš ovo izvješće bude najbolje dosad??
U 3.kvartalu su se dobro približili nuli, ako požele mogu iskazati i dobar plus za 2017.
Što bi onda bilo s cijenom?


A što ako baš ovo izvješće bude najbolje dosad??
U 3.kvartalu su se dobro približili nuli, ako požele mogu iskazati i dobar plus za 2017.
Što bi onda bilo s cijenom?

tko zna, možda zbog problema s financiranjem Agrokora gazda oduči malo uljepšati svoje perjanice pred prodaju pa pusti i belje da iskaže dobit u FI

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close