BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Todorić daje svim svojim zaposlenicima nagradu neto 750 Kn za predani rad, živio Todorić i Agrokor.
60.000 x 750 pa racunajte.

Pisljivih malo. Manje od pola. Mil. Kuna..
Pa vise dobije 2000 zaposlenica dm…. Nego ovih 60000 njegovih
[/quote]

Dobra je racunica ovom medi njemu 45 mil jednako pola miljuna tj manje pardon 😛

Ignore : renči

Pojavila se jedna dionica na prodaji predviđena za zadnji nalog, i to bi bilo to za danas.

“Nabolje vrijeme za kupiti tvrtku je kada je u problemima
Najbolje što nam se događa je kada velika tvrtka upadne u privremene probleme. Želimo ih kupiti baš tada.”
Warren Buffet.

Ljubljanska banka odbijena na sudu u Osijeku piše PD.

Nisu uspjeli omastiti brke.

Lp

Sud u Osijeku odbio tužbe Ljubljanske banke protiv Belja

http://www.seebiz.eu/bloomberg-dva-izlaza-za-ivicu-todorica/ar-150147/

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

Jel dno formirano napokon?!

pričekajmo izvjesce…..


pričekajmo izvjesce…..

Kakvo izvješće?

pogledaj izvješća građevinara i brodara a vidi gdje su odletjeli (već x 2,3,4,5)

Ja mislim da se samo čeka okidač na poljopriverdi s obzirom na smanjeni porez na poljopreivredi na 12 posto kao na turizmu 2012.

lp

lp



pričekajmo izvjesce…..

Kakvo izvješće?

pogledaj izvješća građevinara i brodara a vidi gdje su odletjeli (već x 2,3,4,5)

Ja mislim da se samo čeka okidač na poljopriverdi s obzirom na smanjeni porez na poljopreivredi na 12 posto kao na turizmu 2012.

lp

lp
[/quote]

kakvo? pozitivno!

U čijoj režiji je ovaj cirkus na Belju , da li tko zna objasniti ?

Što se događa? Ne kužim.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

New Report

Close