BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Trenutno idu mali paketići,izgleda da su veliki igrači negdje drugamo,ma gdje bili.


inkasator: ” Prošli pad je bio u roku par dana sa 350 na cca 250 i mislim da je tu ušla dokapitalizacija, ovaj trenutni pada je lagana korekcija cijene u odnosu na izvješće, što se događalo i prije tako da me ovo ne plaši. Sada kreće stabilizacija na razini 310 – 315 na duži rok ako se ne varam, što je ipak iznad razine 285-290. ” hm…ovo bi se moglo shvatiti kao navlačenje na prodaju za brze zarade, jer ako ćemo za pravo onda valjda znaju i oni koji nikad nisu tržili dionicama da se cijena Belje očekuje na preko 400 kuna… i to u relativnom kratkom razdoblju…. možda sam ja u krivu, pa bih molio nekoga da me demantira

Požalit ćeš ako prodaš jer ti je kvartalno za mjesec dana a kod belja će se dosta očekivati što znači rast potražnje za dionicom što ti znači rast cijene dionice što ti znači zarada što ti znači cijela filozofija[smiley1]

Novac je kisik burze!

Šta ste se svi uskokodakali. Ako vam se prodaje, prodajte. Ulazio sam na 290, 305 i možda mali zajeb na 314 (ponijela me euforija). Ali nema teorije da je sad prodam, taman propao. trebali bo dobro znati, da će dionica ići gore kad to neko od velikih igrača bude htio (osim naravno, masovne reakcije “malog” tržišta), i mi tu zasad ništa ne možemo i gotovo. Cosa nostra tržišta kapitala. Kao i u svemu. Vi izaberite.[smiley1]

maliKopac:

inkasator: ” Prošli pad je bio u roku par dana sa 350 na cca 250 i mislim da je tu ušla dokapitalizacija, ovaj trenutni pada je lagana korekcija cijene u odnosu na izvješće, što se događalo i prije tako da me ovo ne plaši. Sada kreće stabilizacija na razini 310 – 315 na duži rok ako se ne varam, što je ipak iznad razine 285-290. ” hm…ovo bi se moglo shvatiti kao navlačenje na prodaju za brze zarade, jer ako ćemo za pravo onda valjda znaju i oni koji nikad nisu tržili dionicama da se cijena Belje očekuje na preko 400 kuna… i to u relativnom kratkom razdoblju…. možda sam ja u krivu, pa bih molio nekoga da me demantira

Požalit ćeš ako prodaš jer ti je kvartalno za mjesec dana a kod belja će se dosta očekivati što znači rast potražnje za dionicom što ti znači rast cijene dionice što ti znači zarada što ti znači cijela filozofija[smiley1]

hm…rocky, ako si htio mene citirati onda si pogriješio jer ja nisam ni rekao da ću prodati…dapače…samo nekaj pada…dok pada ja kupujem… [smiley2]

inkasator:

Prošli pad je bio u roku par dana sa 350 na cca 250 i mislim da je tu ušla dokapitalizacija, ovaj trenutni pada je lagana korekcija cijene u odnosu na izvješće, što se događalo i prije tako da me ovo ne plaši. Sada kreće stabilizacija na razini 310 – 315 na duži rok ako se ne varam, što je ipak iznad razine 285-290.

hm…ovo bi se moglo shvatiti kao navlačenje na prodaju za brze zarade, jer ako ćemo za pravo onda valjda znaju i oni koji nikad nisu tržili dionicama da se cijena Belje očekuje na preko 400 kuna… i to u relativnom kratkom razdoblju….
možda sam ja u krivu, pa bih molio nekoga da me demantira


Nije nikakva navlakuša jednostavno do kvartalnog izvješća po meni neće biti većeg pomaka sa ove razine.

Koma čovječe.

Po TA na PG BLJE na prvom mjestu za kupnju. [smiley8]

I love the Smell of Profits in the Morning


Po TA na PG BLJE na prvom mjestu za kupnju. [smiley8]

Fazan, mozes li stavit graf ako imas?

Pretpostavka je majka svih zaj***

Nije graf, već njihova tablica:

I love the Smell of Profits in the Morning

Hvala ti!

Pokazatelji su OK ali mene buni sto se ova dionica najcesce ne ponasa u skladu s njima… i sad sam i sam u dilemi da li da rasprodam sve posto-poto ili da dokupim i strpim se jos malo

joooooooooj [smiley8]

Pretpostavka je majka svih zaj***

E, sad tek skuzih, pa ta TA izgleda visi njima na stranici od ko zna kad, pogledajte cijenu od 289,90 [smiley9]

p.s. izludjuje me ovo moderiranje [smiley15]

Pretpostavka je majka svih zaj***


Po TA na PG BLJE na prvom mjestu za kupnju. [smiley8]

To je tablica od prije 2 tjedna…

Dionice sa bivše VSE nisu ažurirane. Ovo je stanje do tko zna kada.

Pozdrav

New Report

Close