BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Gazda je radio dokap po 40.

Ako bude prodavao nebi trebao ispod te cijene?

Može li biti i premija na tu cijenu?

Ps

Porez na poljeprivredu je pao puno od ove 2017, može li to biti poljoprivredi i Belju okidač kao i turizmu prije nekol i ko godina?

Lp

Preuzimatelj Belja dužan je platiti dionice po cijeni po kojoj ih je Todorić trebao nama platiti, tj. 338 kn. Tako kaže broker.

Lojtra
I ja bih to volio, ali budi realan.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Preuzimatelj Belja dužan je platiti dionice po cijeni po kojoj ih je Todorić trebao nama platiti, tj. 338 kn. Tako kaže broker.

je li razgovor sniman ?

Inače, stvarno šteta firme, ove, a i Vupika i Vrbovca. Da ih frajer proda, uz ozbiljnog ulagača i svu tu zemlju što leži bez veze okolo to bi mogla biti ljepša priča nego turisti. A i regionalni razvoj bi išao bolje, prostor bi se popunjavao, ipak moraš imati kotače zamašnjake koji vuku naprijed obiteljske farme, daju radna mjesta i smisao života. Eh… Držim dionice jer se nadam pozitivnom ishodu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.


Preuzimatelj Belja dužan je platiti dionice po cijeni po kojoj ih je Todorić trebao nama platiti, tj. 338 kn. Tako kaže broker.

Dobro vozi toga brokera to na cemu je.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!


Preuzimatelj Belja dužan je platiti dionice po cijeni po kojoj ih je Todorić trebao nama platiti, tj. 338 kn. Tako kaže broker.

Ako nas isplati po 70-80 kn mozemo bit sretni

Ja potpisujem book value, pod uvjetom postenog pretresa.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.



Preuzimatelj Belja dužan je platiti dionice po cijeni po kojoj ih je Todorić trebao nama platiti, tj. 338 kn. Tako kaže broker.

Ako nas isplati po 70-80 kn mozemo bit sretni
[/quote]

Sanjajte



Preuzimatelj Belja dužan je platiti dionice po cijeni po kojoj ih je Todorić trebao nama platiti, tj. 338 kn. Tako kaže broker.

Ako nas isplati po 70-80 kn mozemo bit sretni
[/quote]

po tome, onda bi i ante perković trebao isplatiti dioničare badela po cca 550 kn. a nijedan od ta dva filma nećemo gledati.

Nema nigdje nikakve obveze poo kojoj cijeni se kupoprodajna tranasakcija EVENTUALNO mora provesti.
Moja logika je da će eventualnu prodaju odraditi po vrlo vrlo niskoj cijeni uz obvezu preuzimanja velikog duga kojeg Belje ima, čisto logički kako bi svi bili zadovoljni (kupac, banke, pa i prodavač, država najmanje- ali tko nju pita).
Iako vjerujem da Belje neće prodavati jer za njega ne može dobiti značajnu “živu” lovu, jedino preuzimanje dugova.
Prije bi to mogla biti JMNC ili LEDO.

Obogatio sam se ne kupujući dionice belja, a i ostale dionice, sve je to jedna velika prevara.

New Report

Close