BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bilokoji super vijest, procitao sam ali vidite sami da nema reakcije na burzi, pitanje se lostavlja zasto dionica ne reagira na dobre vijesti? U zadnjem kvartalu su smanjili gubitak sa 18 na 3 mil kn, nikom nista, nakon te vijesti kao da se nista nije dogodilo

Molim neimatelje dionica da:
– odu s topica ili
– kupe dionicu.
Postalo je zamorno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Dioki dina o čemu vi pričate?

Što je poljuljalo rejting Agrokora?

Evo o čemu pričam. Ici ce Belje za bagatelu,jos ovu godinu.

Što je poljuljalo rejting Agrokora?

Evo o čemu pričam. Ici ce Belje za bagatelu,jos ovu godinu.


Sve će to na kraju završiti u ruskom vlasništvu. I Belje i Ledo i Jamnica i Zvijezda, samo je pitanje vremena.

Što je poljuljalo rejting Agrokora?

Evo o čemu pričam. Ici ce Belje za bagatelu,jos ovu godinu.


Bolje preuzimanje od delistiranja.Agrokor je dokapitalizirao 37,5 mil dionica po40 kn.Mislite da bi u preuzimanju išlo ispod toga?Tromjesječn prosjek je nezaobilazan!
Naravno da bi eventualni kupac mogao zakucati dionicu i niže .Ali nije li to prilika za dokup?
Dakle,ipak rizik.Sve je rizik!
Meni je ovo signal za kupnju dionice.


Što je poljuljalo rejting Agrokora?

Evo o čemu pričam. Ici ce Belje za bagatelu,jos ovu godinu.


Bolje preuzimanje od delistiranja.Agrokor je dokapitalizirao 37,5 mil dionica po40 kn.Mislite da bi u preuzimanju išlo ispod toga?Tromjesječn prosjek je nezaobilazan!
Naravno da bi eventualni kupac mogao zakucati dionicu i niže .Ali nije li to prilika za dokup?
Dakle,ipak rizik.Sve je rizik!
Meni je ovo signal za kupnju dionice.
[/quote]

Meni je ovo signal da si ti već kupio dionice..

A BALVANA!!! :) :) :)

Mani je najveći bullish signal ovdje to što se pojavio kolega bananarama.;-)
Znam da će on reći just looking, ali mene baš veseli!

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Pay day u koncernu je 13.01. i gle vraga baš petak. Prošli mjesec je plaća kasnila a petak 13. ne sluti na dobro. Fali keša ili???


Pay day u koncernu je 13.01. i gle vraga baš petak. Prošli mjesec je plaća kasnila a petak 13. ne sluti na dobro. Fali keša ili???

Nije istina. Bar ne sto se tice Konzuma. Nikada ni dana ne kasni. Mozda je negdje kasnila, al to nije zbog nedostatka kesa sigurno

Kolega, istina je, kasnila je BLJE i VPIK a to je također Agrokor a očito i vi kao i gazda smatrate da su to samo krave muzare za beli Zagreb grad.😃


Mani je najveći bullish signal ovdje to što se pojavio kolega bananarama.;-)
Znam da će on reći just looking, ali mene baš veseli!

Upravo suprotno…to je signal za prodaju dionica..samo suprotno od njega i gosp. lopine i uspjeh zagarantiran.Iako je gosp. lopina pravi maher i ne postoji bolji i jači ulagač u dionice u posebnom režimu trgovanja…on tu skida po 50-200% kao od šale…dok je kod ovih dionica u redovitom režimu osrednji ili eto -3…
Bananarana -2

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close