BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Godina pri kraju a ova dionica negdje gdje je bila i na početku godine.

Što znači da se nije pomakla nešto, dok su druge dobro odradile.

Lp

ups…krivo sam izračunao…..2323,23 kn…evo toliko sam došao računicom….ma vrijedi ono i više…ali vrijednost se tek treba otvoriti…samo strpljenja treba,,…bit će to sve dobro…tamo 2023….oko 23.ožujka

A BALVANA!!! :) :) :)

Da smo Švedska vrijedilo bi 2000 kn. Treba bit strpljiv i to bu to.

1. AGROKOR D.D. 2.961.947 36,05%
2. PODRAVSKA BANKA D.D. 1.188.576 14,47%
3. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 440.000 5,36%
4. CROATIA BANKA D.D. 230.000 2,80%
5. JADRANSKO OSIGURANJE D.D. 228.500 2,78%
6. EUROHERC OSIGURANJE D.D. 160.537 1,95%
7. AGRAM BROKERI D.D. 132.000 1,61%
8. HOK – OSIGURANJE D.D. 124.481 1,52%
9. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 87.001 1,06%
10. CERP/REPUBLIKA HRVATSKA 69.859 0,85%
UKUPNO 5.622.901 68,44%
Ispali iz Top 10:
AGRAM INVEST D.D.

Agram invest ispao, a njegove dionice preuzeo skrbnicki, vjerovatno u blok ili OTC transakciji. Sto se to dogadja ovdje?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/nova-velika-akcija-inspektora-tolusic-pokrenuo-lov-na-rekonstruirano-mlijeko-na-policama-domacih-trgovaca-ovo-je-samo-pocetak/5445651/

Hoće li se isplatiti strpljenje u ovome slučaju ?

Todoric je u problemima..
Lagano je poceo rasprodavati sve sto moze iz portfelja agrokor kako bi mogao servisirati veliki kredit od sberbanke od 500 mil. eur..
Cak mu je bilo uvjetovamo da cijelo poslovanje prebaci na sberbanku..
U zadnjih dvije godine prodao je niz frimi od intersporta do kozma..
Manje vizw su sve dobre firme koje ima jamci za kredit… Cijeli portfelj mu je pod hipotekom..
Najveci neplatisa poreza i najveci generator likvidnosti u RH..
I ovo malo sto imam u todexu prvom prilikom rasprodajem i nikad vise ni kune necu stavit kog tog lopova svjetskih razmjera..
Kako su samo prevareni dionicari belja jer gazda nije htio dati obvezujucu ponudu za preuzimanje po 300 kn… Da bi je kasnije dokapitalizirao sa novih 37 000 000 dionica plus ovih 8000000 dionica redovite serije..
Ako cemo gledati po cijeni… Cijena od 23 kune je kao da je 120-140 kuna da nije bilo dokapa jer su mali dionicari razvodnjeni..
Meni samo nike jasno kako se to ne vidi..
Pa nemozete raditi usporedbu firme. Koja je prije dokapitalizacije imala 8 mil. Dionica a sad ima 45 mil. Dionica tj. 37 mil. Novoizdanih…
Belje nikad nece vise doci do 300 kn zbog gore napisanog..
A vi procijenite koliko mu jos treba da napravi skviz aut…
Imam dionice belja…. Ali to mi ke jedna od vecih gresaka koje sam napravio

A BALVANA!!! :) :) :)

Pa neka prodaje. I sto sad? Daj Boze da sto prije proda i ovo.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Da li ovo netko namjerno brani cijenu kad sad nakon ovog članka lupa po asku?

Kad krene kulen put Kine ide i Belje u visine Kinezi oduševljeni baranjskim kulenom

Proizvodi PIK Vrboveca i Belja predstavljeni u Hong Kongu

New Report

Close