BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neka kipa tko hoće barem do 20!

Nije mi jasno tko je ovo pustio da se trguje na forumu, na koliko tko da stavi a on će mu prodati po toj cijeni u toliko i toliko sati.
Sad se vidi ako je to istina da neki koji su bili na forumu pricali samo o osobnoj koristi a ne stvarnoj situaciji Belja.
Stavi na 24 i sitno ja bum ti prodao a onda bum kupovao po 18,19 itd.
Citam i nemrem vjerovati koliko su neki jadni do jućer su se kupali na jahti i pili koktele a sad prosipavaju nekom pamet.
Stvarno jadno i ugodni blagdani ljudima dobrih namjera.



Svi vi koji ste usli ispod 40 ste super prosli jer je s dokapom po 40 izbrisan dug belja, nazalost mi ostali a ima nas puno smo debelo preko 50 ulazili …

U 20 dana mjeseca prosinca je potroseno 12 milijardi kuna, koliki dio pripada belju(vino, sir, namaz, kulen, spek)?
[/quote]

sve je to super, ali nismo to kupili u Belje dućanu, u tvorničkom krugu, već u Konzumu ili negdje drugdje
kome je ostala marža? retoričko



Svi vi koji ste usli ispod 40 ste super prosli jer je s dokapom po 40 izbrisan dug belja, nazalost mi ostali a ima nas puno smo debelo preko 50 ulazili …

U 20 dana mjeseca prosinca je potroseno 12 milijardi kuna, koliki dio pripada belju(vino, sir, namaz, kulen, spek)?
[/quote]

Zasigurno dobar dio tržišnog kolača… Strpljivima će se ovu dionicu svakako isplatiti imati u portfelju .

Strašno je da pola litre vode dođe kao dvije litre mlijeka. Teško je to normalnom čovjeku objasniti. Krenut ćemo s provjerom patvorenosti mlijeka i ima li vode u njemu te da li se pravi od mlijeka u prahu. U tom segmenutu i trgovci nisu korektni. Mlijeko ne može niti proizvod na akciji, to ćemo i zakonom rješavati. Ja sumnjam da ono što je u tom pakovanju koje košta 2,80 kn… Takvo mlijeko zadovoljava minimalne norme, to je činjenica, ali nisam siguran da je to korisno – rekao je ministar za RTL Danas.

prodaja je već na 23,xx kuna, a nitko ne želi kupiti…nije dobro (za sadašnje dioničare)

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


Strašno je da pola litre vode dođe kao dvije litre mlijeka. Teško je to normalnom čovjeku objasniti.

Nema druge nego dignit cijenu mlika bar 400% pa da litra mlika bude 2 litre vode.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



prodaja je već na 23,xx kuna, a nitko ne želi kupiti…nije dobro (za sadašnje dioničare)

kolega dragi kad se natrpam nekih 70.000 kom nabijem ja do 30kn bez problema.
Zasad samo kupnja dok se ne napuni.
Nažalost i 3 frenda bi htjeli kupiti 350.000 kom skupa. Ne vjerujem da će uspjeti.
[/quote]

Kad je ovo doslo do naseg dobrog barba Ivice jutros cujem da se ukakio u gace da cete mu preuzest firmu.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



prodaja je već na 23,xx kuna, a nitko ne želi kupiti…nije dobro (za sadašnje dioničare)

kolega dragi kad se natrpam nekih 70.000 kom nabijem ja do 30kn bez problema.
Zasad samo kupnja dok se ne napuni.
Nažalost i 3 frenda bi htjeli kupiti 350.000 kom skupa. Ne vjerujem da će uspjeti.
[/quote]

Prognostik…. Pazi sta pricas… Mogla bi te kontaktirat hanfa te ti dat nalog da si duzan dati obvezujucu ponudu za preuzimanjea s obzirom o kojim kolicinama pricas… A ako to ne ispostujes… Kazna je boli glava

A BALVANA!!! :) :) :)

@prognostik
Ne boj se Hanfe. Oni su za qrac ka i hrvatsko pravosudje. Pa koga su oni natirali da da ponudu.Prije bi te ja natira da das obvezujucu ponudu nego oni. Veza bi ti ruke i noge u garazi i rastiza te na paranak dok ne kazes pristajem na ponudu jer ovo je ponuda koju ne mogu odbit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Lagano skupljanje dionica u tijeku … vjerujem ne jos dugo, ceka nas probijanje barem psiholoske granice od 28,5 kn

Kakvo preuzimanje firme kolega Bear i Frankie?
Nisam tu da preuzimam već jeftino kupim što više komada,
a onda kad se ekipica namezi nabijemo cijenu i ne damo niže.
Mi smo vesela ekipa radi koja je došla ovdje da
Išamara sve one pohlepnike i ovisnike o Tirolskoj salami.
Dosta je Tirolske, vrijeme je za kulen i pancetu.
Ne mislim da je zabranjeno reći da želim kupiti
s ekipom cijeli free float ove dionice. Po meni ne više
od 3-5milja do 30kn.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

New Report

Close