BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno…greška..isprike…ali da ne ispadne da seruckam…bumo vidjeli…ovo što ja imam zaista nije neka količina…istina…ali svakako ću prodati sa plusom…nikako sa gubitko,….a to je več na 24,5-25……
I uzeti ću 4-5%…a ne 1%…evo javno sam napisao…i nikad više neću kupiti belje..

A BALVANA!!! :) :) :)

Prodao bih 8000 kom belja ali nema zainteresiranih…..ako ima tko da bih kupio sve neka se javi na pm….možemo preko burze dogovorno staviti isti sekund naloge..
Budući da mi je ovje zarobljeno nešto para ovim putem pozivam sve zinteresirane a pogotovo našeg “NOVOG” korisnika crobiza (koji je usput budi rečeno izrazio zanimanje za kupnju dionica belja) da mi se obrati na pm.
Evo prodajem 8000 kom odjednom ( crobiz pošto je novi korisnik jedini ima popust na 24,5)
Ostalima cijena je 24,9
Evo u koliko ima zainteresiranih molim da mi se što prije jave na pm..

A BALVANA!!! :) :) :)

ima ih od 20- 23 koliko hoćeš….

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Da ima…a pretpostavljam da si i ti oko 20… ali zašto da prodajem sa minusom…..ako ovi šta nazovi “trejdaju” za 10 deka tirolske salame …onda mogu i ja barem uzet 5%….a smatram da na količinu koju dajem(kao što sam rekao i nije nešto) je ipak i više nego fer cijena…

A BALVANA!!! :) :) :)

Evo zadnja ponuda je za crobiza na 24,3….za vas 24,5…za njega jeftinije samo zato što je novi na forumu i bez iskustva je pa da mu dam poguranac..
Moja ponuda vrijedi do proidaje…može i manje količine…u koliko krene prema gore osvakako će mi biti drago ako bih ih mogao prodati po 25-26 kn

A BALVANA!!! :) :) :)

meni je fer cijena 20.ako spustiš do tog nivoa, uzimam .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

A zašto da ti prodam po toj cijeni kad sam jučer prodao sa dobitkom sve…a da sad sve plesnem po bidu imao bih mali minus….i šta bi ti kad bi kupio na 20…prodao na 22…pa onda opet?

A BALVANA!!! :) :) :)

Kao što sam napisao ovo je dionica u kojoj je najviše zastupljeno ovih sa portfeljem max do 20000 kn….a ima ih hrpa i sa po 5000 kn…i koji kao što sam naveo kupuju kruh i mlijeko…što je u redu…dapače…samo da su pametniji mogli bi kupovati i bifteke…a najveći njihov problem je što od 10 puta tri zarade za kruh i tirolsku….a ostalih 7 izgube biftek…i onda da bi vratili kruh i tirolsku idu ponovo igrati ali onda se zadovoljavaju sa samo pola kila kruha i samo 2-3 deka tirolske na akciji…
Žao mi je ljudi jer će na kraju sve pogubiti aq sigurno ima i djece dosta koji su gledali vuk sa wall streeta pa sanjaju…što je isto dobro..
Moja ponta je da nitko od vas (99%) neće nikad zaraditi neku lovu na burzi jer je velika većina ispreplašena i nitko od vas nikad nije vidio na svojoj gledalici + veći od tri znamenke…čak neki nisu nikad vidjeli ni plus sa dvije znamenke….a trejdom i to na nelikvidnom tržištu kao što je zse se samo može izgubiti lova..
Prošla su ona vremena iz 2007 kad je dnevni promet bio 100 mil kuna prosjek i da se moglo pošteno trejdati…recimo kupiti ingru 5 puta i prodati je u jednom danu…danas je to nemoguće.

A BALVANA!!! :) :) :)

kolega Bear danas ste nešto ljuti … opustite se i uživajte

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Ma jok ja…samo preslagujem portfelj…nisam uspio…bio je plan do Božića…riješiti se smeća što imam u portfelju…ali izgleda da ću se za neke morati strpiti još malo..

A BALVANA!!! :) :) :)

beargyrl opet mlati praznu slamu-kao ne može izaći jer na belju nema kupnje pa bi zatukao cijenu na 12 kn, a iznad 23 kn ima 4000 komada na kupnji, a iznad 20 kn ima preko 7000 komada! prave pubertetlijske spike…

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

čovjek je ostavio gaće na štapu..

New Report

Close