BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa to samo znači da nam fali kapitala i to onog brutalnog jer nema te sile koja može zaustaviti ulazak nekog fonda ili jačeg igrača ako planira uložiti veće sredstva, nema tih burekdžija koji mogu spriječiti porast cijene… zašto je stalo na 25, zašto nije otišlo na 27 pa bi se probila ta barijera psihička ili fizička nebitno je. Trebalo je još 100 – 200 K i imali bi Belje na novoj razini… ovako opet ne gine 23 kn.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

znači ulazim na 23. kud svi tu i mali mujo. i onda laganini na 24,99 izlaz. na 100 komada 20 bureka. cijeli 1 mjesec gablec 🙂

Nije istina ako si pratio trgovanje proteklih 4 mjeseca onda si mogao videjtii da je bilo barem 15 pokušaja proboja i to sa dobrom lovom im kapitalom…..ali je biolo puno oko 100-200 malih koji u uzimali svoje dvije kune i skakali jedan preko drugog na prodaji..
Pogledaj promete i sve druge parametre šta se tiče trgovanja zadnja 4 mjeseca pa ćeš vidjet da nisi u pravu….a ja ga pratim svaki dan..
Jednostavno puno..previše je ovih sa portfeljom od 10000-20000 kn….po mojoj procijeni na zse ih ima ok 2000-3000 tisuće…i nemoguće je sa 100000-200000 kn dignut cijenu..
Govorim iz vlastitog iskustva..par puta sam pokušao…ali su me mali spriječili…danas nakon ove prodaje imam i dalje u belju preko 200000 kuna…

A BALVANA!!! :) :) :)

I planiram ih prodfati prvom prilikom makar i sa malim gubitkom jer mi lova stoji bezveze zavezana a druge prilike prolaze…

A BALVANA!!! :) :) :)

Nisam ga tako temeljito pratio, sad vidim da je 22.09. čak probio 25 i otišao skoro do 28 da bi potom opet pao na ovu razinu. Dakle probijao je 25 ali nije imao snage za ostati iznad. Kakav zaključak možemo izvesti iz toga?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Također sam tada radio potporu na kupnji sa 300000 kn …i opet nije bilo šanse jer su se burekđije doslovno gazile na prodaji ko će prvio prodati i zaraditi par kuna per share…
Zato koliko god ova dionica potencijala imala rađe ću početi kupovati na 30-40-50…kada ovog više ne bude..
Svoj dio ću po malo prodavat im oslobađat keš koji mi je zarobljen u belju radi ovih što kupuju kruh i mlijeko putem burze…ima puno boljih i kvalitetnijih prilika…lako se ja vratim ovdje kad aprometi budu milionski…obi od par desetaka tisuća me više ne interesiraju i da se ne ponavljam…na zse je došla nova generacija koja doslovno je gledala previše filmova i igra se vuk sa wall streeta i trejdaju ako se to može uopće nazvati trejd za 50-100 kuna,,,probklem je što takvih ima jako puno…gotovo 90% svih na zse a na forumu 99%…
Da rezimiram…u širpokom luku bježim od dionica di su ovi mali burekđije..
Neka sami sebi dižu cijenu..
Na ovaj način tjeraju i malo ovih što je ostalo a imaju koju kunu u đepu…pa rađe ću staviti 1 mil kn.u precijenjeni rivp..uzeti 10-15% godišnje nego se ovdje zajebavati

A BALVANA!!! :) :) :)

Kolega Bear kad prospete svoje goleme količine po bidu sljedi rast .. obično vam je tako 😃

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

5% spread, nije loše.. samo eto ja se vratio iz grada najedvite jade i mislim da svi potencijalni investitori/kupci trenutno kupuju u shopping centrima, a na gledalici ostali samo ovisnici

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



BearG mozete li da budete malo konkretniji i zesci?
Razumem vas u potpunosti ali mlatite praznu slamu-gdje su vam te dionice?Ja ih ne vidim?Samo vidim dionice kupljene danas vec na prodaji-konkretno 140 komada je kupljeno-a vec je na prodaji. Mozda je najbolje sve resiti sto pre i odahnuti-vreme je blagdana..

Prodao sam danas 2500 kom…
imam još( neću govortiti točan broj namjerno)…ali sasvim dovoljno..čak i puno više nego što vi mislite..
A ako mislite da ja mčlatim slamu stavite se na kupnju po 24,5-25 pa ćete vidjeti…i pomogućnosti stavite barem za početak 6000-7000 kom…
Ja svoje dionivce ne držim izložene na prodaji kao što nisam držao ovo štpo sam prodao…nego sam samo okiti hrabre kupce
[/quote]

Aha.Ja sam mislio da imate ozbiljne kolicine a vi kokosarite sa 2500 komada!? Znate sto-nemate vi vise dionica ako i imate imate parstotina komada.
Ajde nemojte se praviti pametni i vazni!

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

onaj rus što ulaže stotine miliona eur-a u malu općinu kod vodica, reče jednu pametnu rečenicu”novac nevoli veliku galamu”, otprilike sam ga citirao, i u pravu je.
samo bih još dodao da nemaju svi ovdje kao neki milione, što ne znači da i oni koji imaju manje od miliona nebi trebali biti ovdje i trgovati. pa makar to bilo za kruh i tirolsku. evo ja se nudim tko mi tjedno zaradi dva post na uloženo sa garancijom, ja mu dam od dobiti 10% i još platim porez. tako da se razumijemo nisu bedaci oni što dnevno- tjedno zarade dva-tri posto jer u konačnici bolje su prošli nego mi što smo tu od 2006. godine.

dan je pametniji od noći!




BearG mozete li da budete malo konkretniji i zesci?
Razumem vas u potpunosti ali mlatite praznu slamu-gdje su vam te dionice?Ja ih ne vidim?Samo vidim dionice kupljene danas vec na prodaji-konkretno 140 komada je kupljeno-a vec je na prodaji. Mozda je najbolje sve resiti sto pre i odahnuti-vreme je blagdana..

Prodao sam danas 2500 kom…
imam još( neću govortiti točan broj namjerno)…ali sasvim dovoljno..čak i puno više nego što vi mislite..
A ako mislite da ja mčlatim slamu stavite se na kupnju po 24,5-25 pa ćete vidjeti…i pomogućnosti stavite barem za početak 6000-7000 kom…
Ja svoje dionivce ne držim izložene na prodaji kao što nisam držao ovo štpo sam prodao…nego sam samo okiti hrabre kupce
[/quote]

Aha.Ja sam mislio da imate ozbiljne kolicine a vi kokosarite sa 2500 komada!? Znate sto-nemate vi vise dionica ako i imate imate parstotina komada.
Ajde nemojte se praviti pametni i vazni!
[/quote]

Točno tako kako sam napisao…jučer prodao 2500…ostalo mi je još samo 8000 komada…imate pravo..ništa strašno….ali prvom prilikom ču vas okititi…a kada vidite da je to iscurilo po asku…znat ćete od koga je…

A BALVANA!!! :) :) :)

po bidu.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close