BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slažem se…žuta miunuta…ali kakve veze hanfa ima sa tim…nije valjda da prizivate hanfu..
Imam pravo prodavati svoje dionice kada,,na koliko i kao me volje…i šta to tebe briga…a pogotovo moje psihičko stanbje..
Je danas sam mtako raspoložen a i super mi je zahebavat ove štpo su umislili da su burzovne njuške sa par tisuća kuna u đepu i kupuju i prodaju po 50 lipa zarade po dionici..
Upravo sam se počeo riješavati takvih dionica,,
Žapo mi je samo što sam prodao jmnc…jer sam siguran da 99% ekipe na ovom forumu nema love za kupit 5-6 komada jamnice…
od sada samo dionivce koji sitni čavapčići ne mogu kupiti…

A BALVANA!!! :) :) :)

a tio po asku i bidu ako smatraš da je dobra kupnja evo stavi da kupuješ 5000 komada na 24-24,5 pa da te okitim malo

A BALVANA!!! :) :) :)

samo na 20.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Nema rasta do daljnjega…trejdajte za svoje paštete dok vas ne okitim sa ovim šta imam i više nikad u belje…ne zato što belje nevalja….nego zato što vas na burzi ima 200-300 koji zarađujete doslovno za hruh i miljeko..
Ovaj dio što imam u usa a imam preko 80% ne ppada mi napamet vratiti ovamo…a i ovo što imam ću polako prebacit u dionice u kojima bema ili barem ima mali i zanemariv broj preplašenih miševa

A BALVANA!!! :) :) :)

Meni je bila dobra kupnja na 23 a prodaja na 25… zašto na 25 jer se uvijek isto desi, dođe do 25 i ode dole. Kao da je ne bih volio da ode iznad 25, volio bih ali jbg Vesna Zmijanac.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

A ništa ti sad opet kupi na 23…pa prodaj na 25…samo mi nije jasno što to svi rade
Tko onda puši tu lovu…ja nisam…da nije možda SV. Ilija?????

A BALVANA!!! :) :) :)

Svi vi koji ste usli ispod 40 ste super prosli jer je s dokapom po 40 izbrisan dug belja, nazalost mi ostali a ima nas puno smo debelo preko 50 ulazili …

Ima mali milion dionica na Zse koje se jednako ponašaju i nikako više da odu iznad neke razine… nadajmo se da će iduće godine biti bolje i da će stisak krize i navika trgovanja iz 2012-2015 konačno stati i da će se ljudi malo više opustiti. Onda će i rast biti snažniji.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

naravno, pod uvjetom ako bude dokap po 40.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Znači kupuje se po cca 500-700 dionica i zaradi se 1000 kuna…
Ma bravo
evoluirali ste…počeli ste zarađivati čak 100 kuna i to svi i to baš na belju…
svaka čast…
Ma tako vam i je najbolje…kupi na 23…prodaj na 25 i tako 100 puta i eto 100000 kuna…
Samo tko to onda prodaje na 23 i kupuje na 25 kad svi kupujete na 23 i prodajete na 25..
Ajde….počeli ste čak zarađivat i po nekoliko tisuća kuna…ma pravi burzovni vukovi…
Ono Vuk sa wall streta je mala beba za vas

A BALVANA!!! :) :) :)

To je nešto kao Pavlovljev refleks, neki to zovu tehnička analiza, ja kažem hebeni Palvlov… i zadnji put je došla na 25 pa je bilo većih količina na 23 i tako unedogled, čim dođe na 25 ljudi refleksno stavljaju naloge na prodaju poučeni prijašnjim iskustvima koja su stekli promatranjem ove žabokrečine.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

I kako da se onda desi kritična masa i da se počne kupovati kad svii otvoreno govorite da uzimate bureke non stop..
Pa samo bi hudala ulazila u ovu dionicu ako je tek došla na burzu…sami pplate granu na kojoj sjedite,,..
Umjesto da pustite…a mogli ste već 20 puta rast do 30-35 kuna pa lijepo uzet 50-70%…e to je zarada,,,vi skačete jadan preko drugog na prodaji i sami sebi rušite cijenu da bi zaraduli za čavape…
Što reći nego hrpa balvana

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close