BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Budem …budi bez brige…a onda kad kupiš ćeš vrlo brzo opet razmišljat o prodaji,….samo zavisi koliko ćeš biti u gubitku..
Idemo ovo odbest tamo di joj je i mjesto i izbit ove sitne jadne maje brekđije..

A BALVANA!!! :) :) :)

Ko će mene slušat zaradit će….

A BALVANA!!! :) :) :)

Prvo cerp srusio sa 80 na 25 a sad ce bear dokrajcit

novi lažnjaci su se razotkrili na kupnji, za sad je poklopljeno 10-ak naloga koji su na kupnji imali samo 1-8 skrivenih dionica!
hohoho, sretan Božić! 😉

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!

I hoću…ali kad je dokrajčim ovi što se zajebavaju više neće imat love i otić će zauvjek sa burze ili mogu dignut gotovinski kredit pa opet popušit i to a kredit nastavit vraćat..
sad ću vam ja pokazati kako se kupuje a kao prodaje…za danas smo tek krenuli….
Imajte na umu …TEK SMO KRENULI

A BALVANA!!! :) :) :)

BearG mozete li da budete malo konkretniji i zesci?
Razumem vas u potpunosti ali mlatite praznu slamu-gdje su vam te dionice?Ja ih ne vidim?Samo vidim dionice kupljene danas vec na prodaji-konkretno 140 komada je kupljeno-a vec je na prodaji. Mozda je najbolje sve resiti sto pre i odahnuti-vreme je blagdana..

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Znači digla se ekipa….ako prodam sve eto nas na 20 kuna…a prije samo 20 minuta je granica bila 12 kuna…

A BALVANA!!! :) :) :)

ajde bear ne mlati praznu slamu, nećeš ti belje uspjeti srušiti niti ispod 20 kn, a kamo li na na 12-13 kn, male burek-piranhe će te opet nasanjkati i zaraditi za pizzu i pivo,hehe

IGH, THNK, JDPL, ULPL, ATPL, INGR, IPKK, MGMA - najveći baloni na ZSE!!!! čuvajte svoje pare!!!!


BearG mozete li da budete malo konkretniji i zesci?
Razumem vas u potpunosti ali mlatite praznu slamu-gdje su vam te dionice?Ja ih ne vidim?Samo vidim dionice kupljene danas vec na prodaji-konkretno 140 komada je kupljeno-a vec je na prodaji. Mozda je najbolje sve resiti sto pre i odahnuti-vreme je blagdana..

Prodao sam danas 2500 kom…
imam još( neću govortiti točan broj namjerno)…ali sasvim dovoljno..čak i puno više nego što vi mislite..
A ako mislite da ja mčlatim slamu stavite se na kupnju po 24,5-25 pa ćete vidjeti…i pomogućnosti stavite barem za početak 6000-7000 kom…
Ja svoje dionivce ne držim izložene na prodaji kao što nisam držao ovo štpo sam prodao…nego sam samo okiti hrabre kupce

A BALVANA!!! :) :) :)

Evo vidim da se ekipa okuražila pa misli da pilam naopako pa je počekla punit kupnju i to sa par tisuća kuna..
evo neka netko stavi nalog na kupnju po 24,5 3000 komada odmah ču prodat da ne mislite da mlatim praznu slamu ili da seruckam

A BALVANA!!! :) :) :)

… znači opet žuta minuta… možda bi Hanfa trebala provjeravati psihičko stanje osoba prije nego im dopusti trgovanje.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

ako padne na 20 , sretan kupujem .
pa ako i niže padne , nema veze , vratiti će se to brzo.
sve ima svoje limite .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close