BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne…više nema šanse da kupim iti jednu dionicu di su ovi mali sitni ušljivci sa portfeljima od 1000 eur …ima ih oko 200-300…i ovako nelikvidnu burzu lome da vi zaradili za komad svinjetine na akciji danas..
takvim ljudima nije mjesto na burzi ..i to ću im pokazat na belju…satrat ću vas…
Od sad ostavljam ili kupujem samo one dionice kao koje ovi i ovima slični upopće nemaju para za kupiti ih..

A BALVANA!!! :) :) :)

ako mislite da se zezam…pratite pozorno belje ovih dana…mnogima će buireci i jogurti na uši izać i više se nikad na burzu neće vratiti..

A BALVANA!!! :) :) :)

bear zabrijao si. sa 100k kuna nebi uspio spustiti belje do 22. nema to veze s malima.
samo se maknes od belja i opcenito od tode i cuvas zivce 🙂

Za početak sam vam prodao 2500 kom….ostatak tek slijedi

A BALVANA!!! :) :) :)

Mičem se od svih dionica di je došla ova nova generacija što kupuje kruh i miljeko na burzi..ono svaki dan zarade po 20.30 kuna i to je to..
a takvij ima na lopate…takve dionivce više neću štapom dotaknuti..
prva je belje…prvo se nje riješavam…a već sam počeo…70% danasšnjeg prometa je moje

A BALVANA!!! :) :) :)

Čekam da se ove nevjerne tome malo nakupe pa ću ih okitit…a kad vidim sa kojim nalozima raspolažu…dođe mi smijat se…ono po 100-170 dionica…
ajmo..jačajte kupnnju da vas Bear okiti

A BALVANA!!! :) :) :)

Jer kad nemože gore onda će dole…dosta je bilo igre po 50 lipa…idemo ispod 20

A BALVANA!!! :) :) :)

Ja neki dan dokupljivao 4 put a ti mi sad sve srusio 🙁

Ja neki dan dokupljivao 4 put a ti mi sad sve srusio 🙁

Odavno se nisam raspizdio na nekoj dionici kao na ovom belju…škovace od kupaca….škovace od trejdera…ako se tio uopće mogu nazvat trejderi,,..
To su sitni malo kokošari koji zarade da bi se prehranili…meni ih je iskreno žao…ali takvima nije mjesto na burzi,,,izguibiti će i štap a o gaćama da ne govorim

A BALVANA!!! :) :) :)

Prognostik, kad će lova od tebe i tvojih prijatelja da to malo dignete?

Udri Bear do 20 pa ću i ja razmisliti o kupnji…

New Report

Close