BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…..preko leđa ovog nesretnika. koja ljiga

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Dionice izdane u dokapitalizaciji su druge serije, BLJE-R-B i one su vidljive na SKDD pod svojim imenom, a stare su vidljive sa BLJE-R-A. Jednakovrijedne su i jednaka prava daju, ali BLJE-R-B nisu izlistane na burzi.

eto, objasniste manje pametnom od sebe (meni), uciniste dobro djelo, i odmah vas kazne niskim ocjenama..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Nek idu u 3PM
Milijune gube u FI, a ovdje gnjave stočare.

SRAMOTA!!!!

Vaš link …

oni su oni..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Nisam ni primijetio ocjene do sada. Umjesto da odu na SKDD i provjere stanje, i vide kako se količina BLJE-R-B koje je na Agrokorovo ime mijenja još češće nego BLJE-R-A. Očito mu je to u nedostatku K+-bonova glavna imovina za založiti.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

I dalje prosipanje po bidu…

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

Ide ispod 20 ocito ce godisnje izvjesce biti koma jer zasto bi neko prodavao na povijesnom minimumu?!?

Nije povijesni minimum. Bilo je i 18-19. I otkud ti da ide ispod 20? I otkud ti da taj netko uopće zna kakvo će biti izvješće?

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

A zasto bi sad neko prodavao na skoro atl????? Ocito vidi da tu dugo vremena nece biti pozitivno poslovanje, jel shvacas???

Shvaćam ja sve. Ali mi nije jasno da što je tu išta očito da se vidi. Ja samo vidim nelikvidnost i onu: kad nemaš što pametnije opali po bidu.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

pa očito je da Belje još uvijek nije i nema naznake da skoro oće doživjeti preokret u poslovanju. I ovu godinu će završiti u minusu, a taako će po svemu sudeći nastaviti i sljedeće godine. Kada uza sve to dodate da je vlasnik Todorić te da postoji realna opasnost novom dokapitalizacijom izbaciti male dioničare.
Sve je to razlog zašto je cijena dkonice na ovim razinama i vrlo moguće je da će i dalje dobro skliznuti.

Ne možeš istiskivati dokapitalizacijom. Ili imaš 95% ili nemaš.
Možeš delistirati. 75% dovoljno.

Disclaimer: Tko moje pisanje shvati kao nagovor na kupovinu / prodaju dionica ili kao investicijski savjet taj je otisao na kvasinu odavno.

napraviš dokapitalizaciju da bi došao do 95 %, a onda napraviš istiskivanje.
vrlo jednostavno i učinkovito. rekli bi neki “prosto ko pasulj”.
ponavljam, ovo su isključivo moji subjektivni pogledi.

New Report

Close