BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Mislim da tonemo ispod 300 i to u roku sutra.[smiley4]

Sta, panika?
To bio bio pad od cca 4%.
Pa nece bas tako….
A tko zna.

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep

bakulaz:

Nikada više nećete moći kupiti Belje za 316 kn! Kolege,pa ni sada nije kasno za ulaz…

dobro predvidjas…..

kaze se “nikad ne reci nikad” [smiley4]


Moram priznati da ni u snu nisam očekivao ovakav scenario.
Ni u najcrnjem snu.
Potpuno si u pravu što me “podsjećaš”
Nakon one čuvene dokapitalizacije kod ove dionice je to ovako:
Krvavi rad za koji postotak gore i sekundica panike za jaaako dole..
Koma…[smiley6]

[b]REALIZE THAT THE JOURNEY AND THE GOAL ARE ALWAYS THE SAME. [/b]


Možda se ovo netko iskrcavao nakon zarade da bi krenuo u Kabu ili Petrokemiju…

…a možda je krenuo na Hrelić kupiti polovnog stojadina [smiley7]


…a možda je krenuo na Hrelić kupiti polovnog stojadina [smiley7]

Za to bi morao prodati barem 10 kom.

Evo za ozbiljno, kupovao sam početkom 2006 po 132-136 kn, što mi je bilo pametno.
Nisam prodao lanjske jeseni kad je dosegla oko 350 kn, što mi nije bilo pametno.
Naravno da će uskoro opet biti 350 kn. ali… poštapalica špekulanata je “eh, da sam…”

[color=black][/color]

Jel’ jeftino dokupljujete?

Jel’ Bolinger probio?

Koja glupa dionica, majko mila. Prodajem prvom prilikom sa zaradom i pa pa.

I love the Smell of Profits in the Morning

Sad i meni zao sto je nisam prodao na 330 [smiley6]
Cekam, cekam i nadam se a ono vec 2 izvjesca totalni debakl

Pretpostavka je majka svih zaj***

Meni uletjelo nešto na bidu[smiley5].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Ko štopa to Belje? Več dobra 5 mjeseca nikud nikam. Mogao sam ne drugim dionicama zaradit 100% od kad imam Belje. Sad ga ne prodajem iz principa…

you think your special you do, i can see it in your eyes


Meni uletjelo nešto na bidu[smiley5].

po kojoj cijeni ako nije tajna?[smiley9]


Ko štopa to Belje? Več dobra 5 mjeseca nikud nikam. Mogao sam ne drugim dionicama zaradit 100% od kad imam Belje. Sad ga ne prodajem iz principa…

Onda ćeš se načekati, jer dok se ne riješi pitanje dokapitalizacije nema pomaka. To je ziher.

Bolje prekasno nego nikad.

Nije, na 306. Cijelih 16 komada prije nego sam stornirao nalog. [smiley2] Možda nisam trebao. Ne smijem sumljti u svoje procjene.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Strašilo na 313,00 prodaja 1000 kom.Danas dan za čupanje iz drhtavih ručica.[smiley8]

New Report

Close