BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Netko kao da ne da preko 25,50, vidjet ćemo koliko će izdržati otpor ako bid postane ozbiljniji, uvijeta za to ima.

Nije da neda….nego su ovo burek majstori koji su kupili kunu niže pa kapitaliziraju

A BALVANA!!! :) :) :)

Vidi se da namjerno iskrcava da prestraši bid, da želi prodavati kako je normalno, onda bi prodavao lagano kako se skupi bid a ne iskrcao sve po bidu.
Vidjet ćemo dokle će ići s rasipavanjem na 25, jer ako se tu nakupi bida neće uspjeti u naumu.

pokrenulo i belje. nekog velikog otpora za rast nema. vidjet ćemo ima li interesa

ltakako se smanjila kupnja, tako da kupci samo i uglavnom kupuju domaće meso i tu je prednost i belja, te očekujem bolje rezultate posebno u budućnosti. no vidjet ćemo več u prvom kvartalu rezultate koji će i to pokazati

dan je pametniji od noći!

Pa koliko netko stalno rasipa nešto po bidu i time smanji cijenu za 3-4%, to nije normalno.

Bas gledam kako namjerno stopaju cijenu

Baš i ne pratim Belje ko dionicu.. Tko iskrcava po bidu i štopa cijenu?

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Value, ma vidjeli kako je VPIK narasao pa misle da mora i BLJE..
fundamenti? tko to još gleda


Ako dojde do 30 ja sam i dalje 50% u minusu zato pitam sve kada ce na 60 kn da budem na 0?

Just for the record dokupio danas cetvrti put belje od 2013 god, pao mi ulaz na 53 kn…

http://www.seebiz.eu/rast-domace-mesne-industrije-jedini-pravi-odgovor-na-salmonelu/ar-146680/



Ako dojde do 30 ja sam i dalje 50% u minusu zato pitam sve kada ce na 60 kn da budem na 0?

Just for the record dokupio danas cetvrti put belje od 2013 god, pao mi ulaz na 53 kn…

[/quote]

Kad se sjetim onih vremena ja sam belje kupovao po 220 ali sam na srecu iskocio sa velikim gibitkom na 130 pa bar niaam potonuo do kraja. Sad razmisljam o povratku. Vidjet cemo

New Report

Close