BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nije dobro!

Belje raste.
To se kosi sa svim zakonima uljuđenog trgovanja na ZSE.

La vita e bella!

ajde molim te ponovo ga postaj, ovaj te briše sve u 16.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ja bih radije zbog sigurnosti stavio 0,40 kn više, tj. na 26,00, jer ako se pređe ta granica , idemo dalje …

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !


Nije dobro!

Belje raste.
To se kosi sa svim zakonima uljuđenog trgovanja na ZSE.

Raste ali je koliko pala zadnjih par godina?

je li osiguranje kupovalo zadnja tri dana vrlo je bitnodokle planiraju ići, jer veće količine neće dobiti ako ne ide cijena gore

nemam ovu dionicu, planiram ući brzo

dan je pametniji od noći!

sudeći po postovima, svi smo na BLJE-u postali trejderi 😉
nitko ne gleda više fundamente jer nema godinama promjene već se veselimo sitnim pomacima u cijeni
eto što napravi ova dionica od poštenih investitora – špekulante!
:)))

ja sebe ovdje vidim kao trader-a , da nešto drugo kažem , sve bih vas lagao. ovdje sam da zaradim , da državi platim porez na dobit , i eventualno se ponovo vratim ovdje kad cijena ponovo padne .

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Okolnosti su se za Belje kao i za ostale domaće proizvođače hrane značajno popravili. Pritom mislim na smanjenje PDV-a te strožu kontrolu uvozne hrane, odnosno generalno zaštitu domaće poljoprivrede, što bi trebalo imati značajne pozitivne efekte na poslovanje domaćih proizvođača.
Tako da me zapravo čudi tek neznatno povećanje cijene, na ionako najnižim razinama u posljednjih 10 godina ili koliko već.
A ako pogledate kako danas izgleda Belje i kako je izgledalo kad je cijena dionice bila 300 kuna, vjerojatno ćete zaključiti da danas izgleda bolje i da ima bolju perspektivu nego je imalo tada.
Ali eto, to je burza.

Belje ce uskoro kvartalno moci raditi 12-15milja zarade. Poticajice biti i jaci, uz ostale mjere i dodatnu zabranu uvoza proizvoda starijih od 2g kako je EU regulativa Belje ce moci postati tvornica casha. Book bi mogao kroz 2g na 60kn a cijena na 2booka tj u euforiji na 3-4booka.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Ja sam in….već dugo…vidjet ćemo…ne bih ništa gatao…ali da postoje svi preduvjeti apsolutno da.

A BALVANA!!! :) :) :)

Jel se to meni cini ili je.stvorena kriticna masa koja je prepoznala da je belje na ovim razinama.jako podcijenjen.
Zaista nije.nagovor na nista nego samo promatranje trgovine i odnosa kupnje i prodaje

A BALVANA!!! :) :) :)

slažem se.
p.s. pogledaj vupik, tamo je još “kritičnije “.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close