BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam uvjeren da će hrana i poljoprivreda biti u narednom peroiodu biti što je turizam bio 2009……sad je sa ovim dionicama kao sa turističkim 2009-2010..

A BALVANA!!! :) :) :)


Litra mlijeka proizvođaču se plaća 2 kune i nešto sitno. Zarada je 0 kuna!
Trgovine su pune uvoznog mlijeka u tetrapaku po 3 kune litra, to svi vidimo.
Mogo si uložit u proizvodnju koliko hoćeš al tržište je prepuno uvozne hrane po bagatelnim cijenama.
Nema tu sreće za domaće proizvođače,nemogu cijenom konkurirat. Plus što su na ogromnim kreditima.
Pusti snovi o nekoj zaradi.

tko kupuje to 3kn mlijeko? ja bi radje vodu pio iskreno.. a vidim i mnoge penzice kako idu do mljekomata, nije im zao truda i love..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Al to nema nikakve veze s cijenom dionica BELJE.jel tako?!
Cjena je naštimana ovako do daljnjeg a možda i prije.

cijena dionice belje mi je trenutno nebitna u ovom razmatranju, nisam bio svjestan da belje uopce prodaje mlijeko.. osobno kupujem samo dukatovo jer je hrv. i nije homogenizirano, ili sa mljekomata, jer je punomasno i nije ni pasterizirano.
za belje mi nije zao ni da propadne, iako im je kulen prolazan i iako je sigurno kvalitetniji proizvodjac od ostalih “mastodonata” tipa zvzd, ledo, kras, podravka isl.
smatram da su takvi mastodonti uskoro stvar proslosti i da je buducnost okretanje prema manjim proizvodjacima i regionalnoj kvaliteti , koju nije problem naplatiti niti duplo niti triput skuplje.. no mi tu jos uvijek kaskamo, ali doci ce i hrvatima iz guzice u glavu.. otocani i istrijani su zasad to najbolje skuzili..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kaj se ovdje odvija? Kupnja nikad nije bila jaca

to znaju samo oni koji moraju znati. mi mali se samo mozemo nadati da nećemo ostati bez gaća….


to znaju samo oni koji moraju znati. mi mali se samo mozemo nadati da nećemo ostati bez gaća….

Zašto kolega moraju znati samo mali, pa zaboga milog dovoljno je ubaciti nešto para i kupiti knjigu dioničara i sve će Vam biti jasno, barem bi trebalo.. 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE



to znaju samo oni koji moraju znati. mi mali se samo mozemo nadati da nećemo ostati bez gaća….

Zašto kolega moraju znati samo mali, pa zaboga milog dovoljno je ubaciti nešto para i kupiti knjigu dioničara i sve će Vam biti jasno, barem bi trebalo.. 🙂
[/quote]

Niste me razumijeli. Nisam na to mislio…..

Cekamo cerp, ima jos 70 000 kom x 25 kn=1,7 milijuna kn

kako ljepo ovaj rasprodaje na 25 kn a super je i onako ih nije platio niti mu ćaća zaradio

Stopa poreza na dobit za poljoprivrenike snižena je na 12%. Nije li sada u interesu Agrokora prebaciti dobit u Belje? Još k tome ima gotovo 95% udjela u vlasništvu

Neloša zamisao Toplaov5.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

New Report

Close