BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobro se ovo drži, eto opet na 25 kn, a sestra ZVZD u minusu skoro 15%.

Na temelju cega je zvzd rasla 50% u par mj?


Kako su neki govorili zbog odluke o smanjenju PDV-a da će ovo odma sutra na 32 kn.. Izgleda da su pobrkali brojke, 23 umjesto 32..

poznate prognostikove nebuloze.
Kako je rekao onaj petak, “ponedjeljak dvostruka blokada”
Strašan lik.

Izvještaj više nego dobar, papir svašta trpi. Cijena dionice u razini guzo bris papira, bit će idila kad dosegne cijenu kauguma ili auto guma, samo je pitanje vremena, meni je svejedno kako se dogovore špekulanti.

Koliko ovo što ću sad napisati zvučalo suludo ili mnogi nevide ili ne razumiju.
Blje će od slijedeće godine postati profitabilna firma…gubitak je smanjn ogromnih 31%…sa tendencijom smanjenja rashoda.
Uz vjetar u leđa poljoprivredi,proizvodnji hrane + što su turisti svoje odradili….blje uz naravno još neke todine perijanice je po meni trenutno jako dobro ulaganje na ovim razinama.
Ovo moje pisanje nije nagovor na ništa a pogotovo na kupnju ili prodaju dionica belja.
Svatko neka misli sa svojom glavom.

A BALVANA!!! :) :) :)


Koliko ovo što ću sad napisati zvučalo suludo ili mnogi nevide ili ne razumiju.
Blje će od slijedeće godine postati profitabilna firma…gubitak je smanjn ogromnih 31%…sa tendencijom smanjenja rashoda.
Uz vjetar u leđa poljoprivredi,proizvodnji hrane + što su turisti svoje odradili….blje uz naravno još neke todine perijanice je po meni trenutno jako dobro ulaganje na ovim razinama.
Ovo moje pisanje nije nagovor na ništa a pogotovo na kupnju ili prodaju dionica belja.
Svatko neka misli sa svojom glavom.

ukratko, htjeli ste reći, što Bariša kupi, može samo da raste, osobno sam spreman ponuditi Gazdi otkup većinskog paketa, pu duploj cijeni od njegove procjene vrijednosti, znači, ponudio bih 2 kn za sve

Samo da ne zavrsi kao i neke druge ” perjanice ” s kojima je bilo daleko lakse upravljati. Gdje nam zavrsise poticaji ? U Srbij i ?

Status Quo: Roll Over Lay Down

Pa lijepo.sam napisao da.moje.pisanje.nije.nagovor.na nista nego samo moje subjektivno misljenje…
Neka svatko svojom glavom misli..
Niti sam rekao i napisao da ce rasti niti padati…
Napisao sam ono sto mislim…zar to nije poanta pisanja ovdje na forumu..
Tko kaze da ja necu biti u krivu…

A BALVANA!!! :) :) :)


…Blje će od slijedeće godine postati profitabilna firma…gubitak je smanjn ogromnih 31%…sa tendencijom smanjenja rashoda.
Uz vjetar u leđa poljoprivredi,proizvodnji hrane + što su turisti svoje odradili….blje uz naravno još neke todine perijanice je po meni trenutno jako dobro ulaganje na ovim razinama.

Bear, prije nego što ovakvo što napišete, olovku ili excel u ruke i izvadite cijene i količine prodane robe, ne morate daleko, recimo od 2013. g naovamo; imate lijepo u izvješćima po profitnim centrima sve dano
Pa ćete vidjeti kako cijene (marže) padaju…
Ne kažem da je sve zbog prebacivanja dobiti na druge firme iz ‘Todine košarice’, ima nešto i u fluktuaciji trž. cijena
Ali prije će ovdje Agrokor istisnuti male, nego što će BLJE vidjeti dobit, iako tu i tamo se kvartalno i to znalo dogoditi 🙂

Posebno je zanimljivo kad na taj način, gore opisan, dođete do ostvarenih cijena u mljekarstvu – a ABC sir stalno na akciji u Konzumu, cijelo vrijeme popust… nema logike jel? e pa upravi Belja ima…


Pa lijepo.sam napisao da.moje.pisanje.nije.nagovor.na nista nego samo moje subjektivno misljenje…
Neka svatko svojom glavom misli..
Niti sam rekao i napisao da ce rasti niti padati…
Napisao sam ono sto mislim…zar to nije poanta pisanja ovdje na forumu..
Tko kaze da ja necu biti u krivu…


mislim da ovdje ničije pisanje nije nagovor na ništa i to je dobro, malo se šalimo u nedostatku prave akcije na burzi, da Belje nije Todino i ja bih ušao, ovako neću iz principa, da imam bilo kakve veze s tim krupnim špekulantom

I tu su se dosli igrati, 23,86 kn × 3000 kom kupnja

pomalo kolega . bit će dar-mara na cca 30-31

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

New Report

Close