BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

eto, i sad brijete daa će pomoći PDV?

Ja sam prezdovoljan sa izvješćem…
Belje će kroz godinu dana postati solventna firma

A BALVANA!!! :) :) :)

A onda će vrijediti puno više…i sama vlada je dala do znanja da joj je poljoprivreda i proizvodnja hrane prioritet do 2020 g. te d će uložiti znatna sredstva..
Ja sam danas iskoristio ovaj pad i kupio lijepu količinu….
Hvala vam

A BALVANA!!! :) :) :)

Još jedno loše izvješće, iako se vidi lagan porast prihoda to je i dalje daleko premalo, s obzirom na uloženo.
Uz ovakve niske kamate i dalje je na RDG najznačajniji financijski rashod, koji će još značajniji biti u 2017 i 2018 godini.

evo bez gledanja, da pogodim: skoro pa rekordni prinosi ali prihodi (po toni) u padu
osobito na: svinjogojstvo i mliječni proizvodi

jel sam u pravu?

Kako uspjevaju tako lose poslovati?
Stalno objavljuju vijesti o ulaganjima, izvozu u japan i sad, osvajanju nagrada na svjetskim natjecanjima a zapravo firma pred stecajem

Kreteni će i ove godine poslovati s minusom.
A što je najbolje, svu ostvarenu dobit im pojedu financijske obaveze.

Sve bi ih na galge trebalo poslati.

La vita e bella!


Kreteni će i ove godine poslovati s minusom.
A što je najbolje, svu ostvarenu dobit im pojedu financijske obaveze.

Sve bi ih na galge trebalo poslati.

sve su oni to dužni Agrokoru, i ne samo oni, pogledajte i ostale negdašnje perjanice, kako su očerupane,
i ne zaboravite da Gazda ne podnosi sitne špekulante

Svaka tri mjeseca su nakon izvještaja svi u šoku a sasvim je jasno da im nije interes ovdje pokazivati nikakvu dobit. Kada ćete shvatiti da on sve gleda kao jednu košaru…

@Moller: Točno je da su marže odnosno profitabilnsot prebačene drugdje, ali isto tako Belje samo po sebi nikada ne bi imalo sredstva za te investicije. Što se tiče dugova prema Agrokora skupljajus se polako, pa kada se skupi dovoljno i kada se ukaže potreba za čas se provede novi dokap pa istiskivanje. Više puta sam to ovdje pisao… Ali psiha je zeznuta stvar (pogotovo u kombinaciji sa neznanjem) pa zato i među investitorima imamo mazohiste, ovdje i INGR slična situacija

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

Zašto dionica pada? Nije li ovdje bilo često puta riječi kako će na 40 kn?

Kako su neki govorili zbog odluke o smanjenju PDV-a da će ovo odma sutra na 32 kn.. Izgleda da su pobrkali brojke, 23 umjesto 32..

PersJesus ovo ce prije u stecaj nego na 40 kn

Belje je u rangu ptkm, ingre i drugih stecajusa

New Report

Close