BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Najsnažnije su u rujnu na mjesečnoj razini poskočile cijene mlijeka i mliječnih proizvoda, za 13,8 posto, navode u FAO-u….https://www.google.hr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwit_8Lh38bPAhXBL8AKHU_6APgQFggZMAA&url=http%3A%2F%2Fwww.energypress.net%2Ffao-cijene-hrane-na-najvisim-razinama%2F&usg=AFQjCNH_AISU_-YeBgu-fqYs4XgUalRDPQ&sig2=yt3a-imHPKEfNpGrh5VxYg

kada gazda obere vrhnje, nema tu ništa do sirutke, za male špekulante, kako vas on inače naziva

Evo ja po prvi put nakon dugo vremena uzeo malo belja….nek se nade za pocetak…

A BALVANA!!! :) :) :)

Ja sam kupovao po 60 kn pa vidi di sam?

A ja na 78!
Ima neko bolji (gori)?

Ja nisam ovo napisao da bih se pohvalio ili neznam šta…jednostavno…kupio nešto sitno…da mogu pratiti i ništa više…ako će doći do nule moj gubitak će biti minoran..zanemariv….pratit ću situaciju i kupiti još malo ako mi što upadne u mrežu…ako ne nikom ništa…a ako se desi nešto pozitivno najlakše je raspaliti po prodaji i kupiti sve što se nudi…ali čemu kad ima onih koji su spremni prodati puno niže..

A BALVANA!!! :) :) :)

kada se vec hvalite..ja ga uzeo na 320 …ee da

Rege
Najveće količine su se kupovale na 300-388 kn pa je čudno tvoje pitanje.

Kolega Lojtra ,jel to znači da mi prosjek ulaza uopće nije loš?!
E ovo me nasmijalo do suza …

Kolege drago mi je da sam upoznao kupce svojih dionica. Nije to nešto što se događa svaki dan😃 Izašao na 5X. Paaaa bio je to polagani duuugi pad. Znate kak se kaže, najslađi je prvi gubitak jer kasnije shvatiš da si se dobro izvukao😃

Evo ja sam vec u malom gubitku ali zanemarivom…planiram prodati cijelokupan adrs i sigurno ce dio love otici ovdje…ne veliki…ali jedan dio svakako…ne zuri mi se…dobro je sto ima prodaje i onih koji su spremni prepustiti dionice oko 25 ili nize….meni odgovara…iako smatram da je svaka kupnja ispod 30 odlicna….a malo vise vrlo dobra…
A opet mozda sam u krivu….pratit cemo..
Imam filing da uz ovo rapidno smanjenje gubitka i konsolidaciju blje bi moglo biti iznenadenje u narednom periodu….ne zato sto sam ja kupio…samo moje misljenje..

A BALVANA!!! :) :) :)


Evo ja sam vec u malom gubitku ali zanemarivom…planiram prodati cijelokupan adrs i sigurno ce dio love otici ovdje…ne veliki…ali jedan dio svakako…ne zuri mi se…dobro je sto ima prodaje i onih koji su spremni prepustiti dionice oko 25 ili nize….meni odgovara…iako smatram da je svaka kupnja ispod 30 odlicna….a malo vise vrlo dobra…

Kupit ću i ja ali čekam bar jedno pozitivno tromjesječje

Evo tek sad vidio da mi je upalo u mrezu jos.malo jucer….uopce ne pratim…postavio naloge i to je to…ali sad vidim da ih se dosta poslozilo ispred mene….
Eto kupio jos malo iako je to daleko od.kolicine koju bih htio….tesko se moze.kupiti malo veca kolicina….da se igram stiskavca na prodaji nemam dovoljno dionica a i nedaju mi se igrati te igre vise..
Imam pametnijeg posla…stavim naloge jednom tjedno….pogledam tu i tamo i to je to….buljenje u gledalicu je cisto gubljenje vremena osim ako se ne trejda….
Aci mi je pobjegao iako ga imam sasvim dovoljno…
Plan je.rijesavati se adrs do kraja godine..
Od todexa sad imam zvzd..jmnc..ledo..i blje….i to mi je dosta….mozda se postavim malo i na vpik….ali imam veca ocekivanja od blje…
Sretno svima i pametno sa svojom tesko zaradenom lovom…

A BALVANA!!! :) :) :)

New Report

Close