BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa upravo pišu o porezu jer je to jedino što se na temi Belja i može pisati.

Evo opet povrat ispod 25.

Čim je malo krenulo, opet se odmah vraća natrag.
Nikako da i ovo skupi snage za nekakav rast.


Evo opet povrat ispod 25.

Čim je malo krenulo, opet se odmah vraća natrag.
Nikako da i ovo skupi snage za nekakav rast.

A da. Sad ipak je 25 bila gornja granica rasta. Kako sad to?


Mislim da je to maksimum za ovaj put.
See you next year.


A da. Sad ipak je 25 bila gornja granica rasta. Kako sad to?

Moram ovo komentirati, prodali ste neki dan po 25 i sada ne daj Bože da vam naraste preko toga, da ne bi imali propuštenu dobit.
Stvarno je degutantno čitati ovakve postove pogotovo na temi dionice gdje su mnogi polomili zube i izgubili . Da nemate niti malo ljudskosti i razumijevanja prema kolegama koji su ovdje zaglibili, to mi nije jasno.

lp

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


u ovoj godini međutim, nema niti jednog obrasca predanog od strane brokera? da li to znači da su prestali s tom praksom?

prije će biti da će broker obrazac dostaviti tek na kraju godine u kojem će točno biti vidljivo ukoliko ima dobiti kolika je i prema tome ćemo znati koliko poreza moramo uplatiti u državni proračun.

U ovoj godini uopće nisam prodavao, tako da brokeri nisu imali što predavati poreznoj.
Samo kupovao!



Mislim da je to maksimum za ovaj put.
See you next year.


A da. Sad ipak je 25 bila gornja granica rasta. Kako sad to?

Moram ovo komentirati, prodali ste neki dan po 25 i sada ne daj Bože da vam naraste preko toga, da ne bi imali propuštenu dobit.
Stvarno je degutantno čitati ovakve postove pogotovo na temi dionice gdje su mnogi polomili zube i izgubili . Da nemate niti malo ljudskosti i razumijevanja prema kolegama koji su ovdje zaglibili, to mi nije jasno.

lp
[/quote]

Nisam baš shvatio vaš post. Što je točno degutantno? Nisam prodao po 25,00 kada nisam ni mogao prodati. Mogu komentirati Belje kao i bilo koju drugu dionicu

Naime, ja sam solo investitor, pravim svoje analize kao i to da ne trgujem inside informacijama niti djelujem bilo s kim na našem tržištu kapitala niti sam ikad.

Također, razumijem ako je vaš post bio ironija. Svejedno, stojim iza svega što sam naveo. ugodan dan i prijepodne.

Koja smješna rasprava ovdje.

Gazda uložio u dokapu po 40.

A neki se misle po 25?

Ps
Neki očito čekaju cijenu po koliko je gazda izvršio dokap.

Nije nagovor na ništa.

Lp

FOTO: Nakon kušanja odabranih hrvatskih vina japanski distributeri odlučili uvoziti nove vrste vina

drukeri na ignore: bisakovi, serislav,, neumoran, https://www.youtube.com/watch?v=VKlf7Llcl5U&list=LLzzxP81UKsk5js-Yy0dtuHw&index=79

Ma ovdje su uvijek neke dobre vijesti ali nikako da dođe do dobitka u poslovanju niti do pomaka dionice.
Kad će se to dogoditi nemam pojma.


Koja smješna rasprava ovdje.

Gazda uložio u dokapu po 40.

A neki se misle po 25?

Ps
Neki očito čekaju cijenu po koliko je gazda izvršio dokap.

Nije nagovor na ništa.

Lp

Tako misle i oni na Igh-u npr. ali puno je i onih koji misle da to nema veze i da te razine neće tako skoro.
Kad bi došlo do promjene u rezultatima poslovanja cijena bi sigurno išla gore, a kad će doći to je pitanje jer previše je već vremena prošlo otkad to čekamo, a uvijek iznova krajem svake godine dolaze katastrofe od izvještaja.

Pozitiva2

Gazda je financijski firmu uredio, stanje je u pola ove godine blizo nule po dobiti, puno bolje nego prošle godine.

Ps

Ako ova godina završi u plusu, mislim da je nećeš vidjeti na ovome “gratisu”.

Nije nagovor na ništa.

Lp

Kad krene promet manje će se gledati fundamenti …

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

New Report

Close