BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Možda je vrijeme za bježanje, isprobijan gornji boll…
imaju 2 opcije: daljni rast do 30kn ili pad do 21kn

mislim da je vrijeme za nekakav stvarno rast do 30 kn, ali teski sam skeptik jer nije se makao s mista vec dosta dosta dugo…

Vaš link …

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Sve dionice iz sastava agrokora rastu osim belja, dokle vise ??

možda zato? svinjogojstvo na koljenima[/url]

ima tko pametan da prokomentira? u zadnjem izvješću upravo je svinjogojstvo rasturalo prihodima

Mic po mic i evo cijene na 25,00 kn.

Mislim da je to maksimum za ovaj put.
See you next year.

Ako dojde do 30 ja sam i dalje 50% u minusu zato pitam sve kada ce na 60 kn da budem na 0?

17.6.2018


Mislim da je to maksimum za ovaj put.
See you next year.

Pa za danas sigurno je, a za sutra … nisam baš siguran.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


Ako dojde do 30 ja sam i dalje 50% u minusu zato pitam sve kada ce na 60 kn da budem na 0?

tako je svima koji su vjerovali samo-dobrotvoru Todi, ali daj sto das, 30kn danas je mozda vrjednije sad nego 60kn za 10 godina

kolege!
je li moguće da se ovo kupuje samo zato jer je netko zaključio da je dosta pojeftinilo, ili je u pitanju trend Crobex-a koji je uzlazan, ili je food-holding u igri… ili sve to zajedno?
ZVZD, VPIK, BLJE samo danas preko 5% trenutno

nitko ništa ne komentira?
dakle, Crobex i priljev stranih investitora, vidim da je kolega Posejdon na drugoj temi komentirao povećanje prosječnog prometa na zagrebačkoj burzi, nadajmo se da su stranci, njima ne smeta porez na kapit. dobit 😉

Oladite s tim optimizmom.

New Report

Close