BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

poštovanje belju i sirevima, ali meni je vindijin vivis zakon. ali su im zato vina više nego solidna.

Koliko trenutno Belje vrijedi? Kolika mu je tržišna kapitalizacija?

@ miško, na sve farme belja vupika i pik vinkovaca ide hrana iz TSH Darda. Jedino iz Darde, samo iz Darde, isključivo iz Darde. 500-800 t svaki dan😃
P.S. nemam dionice blje

ako mi 10 ljudi, s kojima sam jako dobar, koji rade na farmama malo knezevo, haljevo, andrijasevci 1 i 2, brod pustara kazu da koriste biominov so 0..ljudi rade u prasilistu ..zasto bi vjerovao vama..
ovo sam naveo kao primjer..kako komentirate to da vupik ima nerastovski centar, opremljen je bio vrhunski..centar je zatvoren i svo sjeme se kupuje od CUS-a.. a nerastove kupuje belje..

Nekom je na ovim razinama blje interesantno i to se odražava na cijenu ostalo je manje važno ☺👍

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Pinball kad bi moglo do 60 kn da se vratim na 0?

Pinball kad bi moglo na 78 da sam na +0?

Bojim se da bez 100 milja dobiti nema nekog ludog rasta. E sad dali je to moguce….

@miško, koliko SO 0 ide dnevno? 😃?


Pinball kad bi moglo na 78 da sam na +0?

Vjerojatno nikad ili ne tako skoro, ostaju vam dvije opcije:
1. Dokupiti i smanjiti ulaz (ne preporučujem)
2. Čekati da se cijena dionice popravi i prodati sa gubitkom (osobno tu opciju ja iščekujem)

Dobro je naglasiti da je u zadnjem kvartalu gubitak smanjen, da osobna potrošnja u RH raste ali i to da je 95% dioničara Belja u debelom gubitku, znam da nije neka utjeha.

Preporučam da svi vi koji namjeravate izlaziti sa gubitkom jer “to neće nikada ići na XY kuna” to napravite što prije kako bi se dionica oslobodila vašeg balasta.
Vi niste investitori nego obični špekulanti koji su se malo zaj*ebali na Belju.
Što prije izađete, mi ostali koji vjerujemo u kompaniju i svijetlu budućnost Agrokora ćemo moći prodisati.

Sretno!

La vita e bella!

Slažem se Posejdone.

New Report

Close