BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tko je rekao da je lose?

Vrlo lijepo receno! Koja jos privatna firma ima takvu protekciju od Vlade da joj oprasta tolike milijune duga?
Stoga nije ni cudo da posluje s kakvom takvom dobiti!

Ko visoko leti nisko pada


Tko je rekao da je lose?

Nije baš onako kako smo se nadali.

What we've got here is a failure to communicate...


Ne ide ovo nigdje!

prodaj, ja sam na kupnji, a već ga imam preko 40% u portfelju [smiley1]

John Galsworthy: Ako ne razmišljaš o budućnosti, ne možeš je ni imati.

ovi koji sad prodavaju još ovaj tjedan će glave razbijati…


fazan: ” Ne ide ovo nigdje! ” prodaj, ja sam na kupnji, a već ga imam preko 40% u portfelju [smiley1]

Ne ću!

I love the Smell of Profits in the Morning

slažem se s Collinom. Ovo izgleda ponovna dobra prilika za dokup, pa tko hoće van neka počne lupati po bid-u[smiley2]

Dečki morate znati da su neki ovo očekivali i da će sad izaći a neki će tek sad vidjeti kako belje lijepo napreduje i zazuzet će pozicije za dalje!
Trend koji pokazuje Belje je po meni neuzaustavljiv još barem 5 godina,to znači kontinuirani rast prodaje i investicija!
Bitno je da se cijena stabilizira na razinama iznad 300kn a onda da sa sljedećim izvješćima krenemo prema 400kn[smiley1]

Novac je kisik burze!

Alien:

Tko je rekao da je lose?

Nije baš onako kako smo se nadali.

A mislim kaj ste vi ocekivali? Da bu to prek noci imalo rast dobiti neki bijesni? S obzirom u kakvom je stanju Todoric preuzeo Belje odlicna je vijest da vec sad posluju s dobiti.

kratkoročno sve je moguće. ako se netko iz TOP 10 odluči malo zabavljati s našim živcima lako on nju spusti ispod 300 ili digne iznad 350. Dugorocno mislim da nema greške što se tiče Belja..

Cijenjeni forumasi ja sam iz kraja gdje je Belje poslodavac br.1 i imam neke pomalo bizarne podatke!
Primjerice farma tovljenika ima podno grijanje! Pa to ljudi ni doma nemaju[smiley1]

Ko visoko leti nisko pada

Ovaj podatak puno govori o Belju! Sa ovakvim primjerom se jasno pokazuje da Belje barem u podrucju mesne industrije zna sta radi! Ili mozda nezna!?

Ko visoko leti nisko pada

New Report

Close