BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kakve su sad igre, nitko se više ne boji CERP-a ?

Maknut je onaj nalog od skoro 10000 kom na 33kn, i sada je kupnja jaca od prodaje, dugo toga nije bilo na Belju….

Od 25.05. 2011. do 25.05.2016. dionica belja pala 78,28%

A pazite sad ovaj podatak: od 25.05.2008. do 25.05.2016 pad 89,77%

Tada je dionica kostala 370 kn a danas 20 kn

Zar nakon ovih podataka jos itko vjeruje u nasu burzu?
U nase gospodarstvenike?
U nase pravosude?
Zar nisu mali dionicari tuzili todorica i izgubili spor?

Finance: Todorić razmišlja o prodaji jednog dijela svog carstva

Da li je ovo dobra vijest napokon…

Skoro mjesec dana niti jedan post na Belju… sto su svi izašli….

Nismo. Tu smo.

U članku se ne spominje Belje, što je čudno s obzirom da je to jedna od perjanica prehranbeno-proizvodnog djela Agrokora.

La vita e bella!

Mislim da je to greska, Belje je definitivno dio prehrambeno proizvođačkog sektora…


…U članku se ne spominje Belje, što je čudno s obzirom da je to jedna od perjanica prehranbeno-proizvodnog djela Agrokora.

Belje je namjerno izostavljeno jer ono je Todina osobna perjanica tj. krava muzara.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Ukoliko Belje bude prodano može li netko okvirno reći po kojoj cijeni bi to bilo?

To je nemoguće reći.
Naravno, može se računati fer vrijednost kompanije po različitim ekonometrijskim modelima, ali nije moguće dati dobru procjenu.

Uz to, onomad se procjenjivalo da je vrijednost Agrokora 4 milijarde eura.
Vaš link …

S obzirom da je to godišnji prihod kompanije, ne vjerujem da bi se on na IPO-u tržio po tako niskoj cijeni.

La vita e bella!

1. definitivno Belje ide u popis kao dio prehrambenog Agrokora
2. napokon svi skeptici koji su najavili istiskivanje malih dioničara padaju u vodu
3. otvaranje novih tržišta preko nove vlasničke strukture
4. nova ulaganja u nove gotove proizvode s dodanom vrijednosti
5. cijena IPO-a po meni nebitna. To je Gazdin problem na nivou Agrokora.
situacija:win win win win


1. definitivno Belje ide u popis kao dio prehrambenog Agrokora
2. napokon svi skeptici koji su najavili istiskivanje malih dioničara padaju u vodu
3. otvaranje novih tržišta preko nove vlasničke strukture
4. nova ulaganja u nove gotove proizvode s dodanom vrijednosti
5. cijena IPO-a po meni nebitna. To je Gazdin problem na nivou Agrokora.
situacija:win win win win

Super,cijena nebitna.Znači ako ide po 1 kunu (koliko je Gazda prije vrednovao),Vama je svejedno???
“Priča” o otvaranju novih tržišta i listanju na stranim burzama je do sada bila nebuloza o kojoj se periodično piše već valjda više od 20 godina!
Istiskivanje, je mislim,”gazdi” potpuno sada nebitno(ovisi o zakonom propisanim uvjetima)!
Belje je dobra firma za vlasnika,a ne za male dioničare ako ne mogu na nikakav način utjecati na vlasnika i imaju beznačajan udio u vlasništvu!

New Report

Close