BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Slobodno ti bubni i koju kombinaciju s ‘perjanicama’.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

EKSKLUZIVNO: Todoriću, Pipuniću i Ervačiću Juncker blokirao isplatu 360 milijuna kuna


sad će biti manje poticaja i za belje.godinama se poticajima pokrivao ogromni gubitak svake godine.

Vidim da su se opet mnogi raspisali ovdje i daju svoje razmišljanje.
Kao prvo ZVZD nebu nitko prodao bez obzira na Dijamant, bar ne kroz neko određeno vrijeme.
Kako ima Dijamant tako ima i Frikom u Srbiji i Kiseljak u BiH, sto znaci mogao bi prodati Jamnicu i Ledo, sve same gluposti.
Vidite stvarno mislim da Todorić zna šta radi inaće nebi imao ono što ima i mislim da svaka njegova firma bez obzira na rezultate prikazane vrijedi u stvarnosti puno više.
Svaku tvornicu koju je kupio podignuo je njenu vrijednost bar tri puta kroz ulaganja, nove investicije, povećao proizvodnju.
A što pojedinci špekuliraju to je već druga prića.
Zna li itko i jednu firmu koju je on kupio i upropastio ja ne znam, ali znam koje je kupio i postavio na svoje noge da moze svakome konkurirat. Prema tome bilo bi dobro kad bi u stvarnosti bilo više Todorića u ovoj Hrvatskoj.
Taj čovjek radi čuda u Hrvatskoj i regiji, lijepi pozdrav svim ljudima koji vjeruju u bolje sutra.

CERP i dalje smanjuje svoj broj dionica sad su na 88.574, bit ce zanimljivo vidjeti broj na kraju ovog tjedna…

@titi
koliko se sjećam u članku piše da je dug Agrokora neodrživ po nekim parametrima, pa nisam to ja izmislio!
i o tome se govori već dulje vremena, još prije cijele priče s preuzimanjem Mercatora
pa su pregršt zgrada i poslovnih prostora prodali i unajmili natrag
no niti to nije dovoljno pa se očito mora dalje prodavati
naravno da Todorić ne bi prodao ništa da se njega pita ali smatram da to nije tako i da je cijeli deal s Merkatorom i proveden uz pomoć ako hoćete bankarskog lobija (bez ružnih primisli) koji su otprilike rekli: evo ti Mercator ali…

pa sad vidite mi špekuiramo naravno jer nemamo informaciju, nismo krivi, puštaju se probni baloni, bi prodao – ne bi prodao!
ja bih vrlo rado da se konačno kaže da Belje ili nije bitno Vupik-Vinkovci-Zvijezda… ide u taj food gigant pa da konačno mogu malo i zaraditi na trgovini, jer sam iz Belja sa čvorom u želucu izašao i naravno čekam k’o zapeta puška
1. kv. je ohrabrujuć ali samo to, čekam(o) razvoj situacije
lp

Nemojte se zaj…vati.
Od cvjećarnice na Kvatriću do ovoga sad.
Istina, poneki slučaj se tako u svijetu i dogodi.
Da je netko meni prodao Mercedesa 500 za, recimo 15.000 Eura, ja bi sigurno zaradio.
Pitanje je, što će sada morati prodati?
Ne pomišljajte na Jamnicu, to mu je čisto zlato.

Danas članak u Jutarnjem… Bože blagi, šteta papira, ja mislim da smo mi više razbistrili ovdje o food holdingu nego novinar
Mislim da je i postotke vlasništva fulao, da nije neke skrbničke uračunao i tak
A tako dobra tema za obraditi
Šteta!


Danas članak u Jutarnjem… Bože blagi, šteta papira, ja mislim da smo mi više razbistrili ovdje o food holdingu nego novinar
Mislim da je i postotke vlasništva fulao, da nije neke skrbničke uračunao i tak
A tako dobra tema za obraditi
Šteta!

Baš to, i na Forbesu isto članak sa toliko gluposti da je to nevjerojatno. Malo ima previše ljudi u “poslovnom” novinarstvu koji elementarne stvari ne razumijeu a kamo li nešto dublje da krenu kopati.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

A da li bi tu mogao uci i Vupik?

Kraj rasprodaje?






Serija, nema cekanja, kreni u dokup ako vjerujes u ovu dionicu. Meni je prosjek sada 38 kn. Isto krenuo sa 60….

Ma kako? Opet pada, vidite da izvjesce ne formira cijenu
[/quote]

Onda cekajte. Ili izađite….
[/quote]

Pazite se, danas palo za 8,5%
[/quote]
Vidim. I sta sad?
[/quote]

Cekajte kraj od cerpa, jos koji mjesec i vani su, cuvajte novce

Kolega serija, jednom kad CERP izađe ovo će biti brže od rakete.
Skok cijene u par dana na 35-40kn i to se neće moći hvatati.

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

New Report

Close