BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolega Posejdon, e sa ovim se slazem, ovo bi mogla biti čudo vijest za Belje, i jos nesto mislim da bez obzira da li Belje ulazi unutra ili ne, cini se da sada sa ovim definitivno prestaje opasnost od istiskivanja malih na Belju, to ti bas ne treba prije IPO-a, a ocito da covjek ima vecih briga od ovakvih sitnih… moje misljenje….

A sad ce se morati malo srediti bilance poslovanja i prikazati firme u najboljem svijetlu… da vrlo zanimljiva prica…


Ako je ovo točno i ako u "food holding" uđe Belje (što bi bilo više nego logično) to će biti DETONATOR za vrijednost dionice.

Ajme koji scenarij!

Vaš link …


Pa zato su izjednačili nominalu Belju i Vupiku pri zadnjem dokapu? Sad taj potez ima smisla, ha?

iako, kako Posejdon traži logiku u tome svemu, meni je više logično da od spomenutih tvrtki u članku proda npr. ZVZD s obzirom da ima Dijamant u Zrenjaninu i s obzirom na rezultate gdje je očito da se već par godina ta firma ‘guši’ i ‘muči’ po svim pokazateljima, možda i Agrolagunu
Jamnica je strateška (zbog vode) i s Ledom čini cash cow dvojac pa ne vjerujem da bi tu popustio
Belje-Vupik-Vrbovec su pak zaokruženi proces sa sinergijama već opisanima ovdje
tako da stvarno nisam pametan… ali opcija koliko voliš

Moguće je i to, a moguće je i da prvo ovo počisti pa ima sve sto posto čisto prije tog eventualnog IPO-a

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche




Serija, nema cekanja, kreni u dokup ako vjerujes u ovu dionicu. Meni je prosjek sada 38 kn. Isto krenuo sa 60….

Ma kako? Opet pada, vidite da izvjesce ne formira cijenu
[/quote]

Onda cekajte. Ili izađite….
[/quote]

Pazite se, danas palo za 8,5%

CERP u protunapadu otkako je izaslo izvjesce rijeseno oko 13000 kom bas me zanima koliko je njihovo


Kolega Posejdon, e sa ovim se slazem, ovo bi mogla biti čudo vijest za Belje, i jos nesto mislim da bez obzira da li Belje ulazi unutra ili ne, cini se da sada sa ovim definitivno prestaje opasnost od istiskivanja malih na Belju, to ti bas ne treba prije IPO-a, a ocito da covjek ima vecih briga od ovakvih sitnih… moje misljenje….


Pa zato postoje serije dionica A, B, C….



Ako je ovo točno i ako u "food holding" uđe Belje (što bi bilo više nego logično) to će biti DETONATOR za vrijednost dionice.

Ajme koji scenarij!

Vaš link …


Pa zato su izjednačili nominalu Belju i Vupiku pri zadnjem dokapu? Sad taj potez ima smisla, ha?
[/quote]

I PIK Vinkovce. Samo x10.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."





Serija, nema cekanja, kreni u dokup ako vjerujes u ovu dionicu. Meni je prosjek sada 38 kn. Isto krenuo sa 60….

Ma kako? Opet pada, vidite da izvjesce ne formira cijenu
[/quote]

Onda cekajte. Ili izađite….
[/quote]

Pazite se, danas palo za 8,5%
[/quote]
Vidim. I sta sad?

Ako bi se spajali Vupik, Belje, PIK Vinkovci i PIK Vrbovec, Agrokor bi u tom slucaju imao preko 90% u takvom holdingu.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."

BUM pa ostao ŽIV—-a gdje su ti perjanice, LEDO, ZVZD, JMNC????

New Report

Close