BLJE (Belje d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BLJE (Belje d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

CERP ce iskoristiti ovo pozitivno izvješće za riješavanje dionica… dobra prilika…

Meni se čini da je sve gotovo isto kao svake godine.U prvom kvartalu dobit,a kasnije gubitci .
Pametni su očito ovo iskoristili da se “istresu” iznad 21 kune!
Jedina je razlika što sada nema toliko euforije kao prije,već se trezvenije komentira i razmišlja!

Šteta što ovdje svaki rast treba iskoristiti za izlaz, ali dosad se uvijek pokazalo korisnim učiniti tako.

Zato ću reći čestitke svima koji su danas izašli po 21,5 , koji nisu vjerojatno šteta što se nisu odvažili.


Serija, nema cekanja, kreni u dokup ako vjerujes u ovu dionicu. Meni je prosjek sada 38 kn. Isto krenuo sa 60….

Ma kako? Opet pada, vidite da izvjesce ne formira cijenu

Ja danas izašao na 21,47 i ponovo ušao na 20,17. Tek toliko da se nešto dešava….



Serija, nema cekanja, kreni u dokup ako vjerujes u ovu dionicu. Meni je prosjek sada 38 kn. Isto krenuo sa 60….

Ma kako? Opet pada, vidite da izvjesce ne formira cijenu
[/quote]

Onda cekajte. Ili izađite….


Ja danas izašao na 21,47 i ponovo ušao na 20,17. Tek toliko da se nešto dešava….
Trenutačno 19,25 kn. Nije baš neki vrhunski potez.

Ja volim plaćati porez državi, što veći porez platim meni bolje. He he

Totalni pesimizam vlada na ovoj dionici. Idealno za dokup. Jer ja mislim da tu vise negativnih izvjesca nece biti…..


Totalni pesimizam vlada na ovoj dionici. Idealno za dokup. Jer ja mislim da tu vise negativnih izvjesca nece biti…..

Možete li podijeliti s nama vaša promišljanja, na čemu temeljite to da neće više biti negativnih kvartala?

Sva ova ulaganja jednostavno moraju dati rezultate. Ali zivi bili pa vidjeli….

Ako je ovo točno i ako u “food holding” uđe Belje (što bi bilo više nego logično) to će biti DETONATOR za vrijednost dionice.

Ajme koji scenarij!

Vaš link …

Jesu li na ovoj drugoj slici rajčice iz Belja? 🙂

La vita e bella!

New Report

Close